جام حذفی آرشیو خبر ها
پیروز شدن از برنامه ای من محسوب میشود

پیروز شدن از برنامه ای من محسوب میشود

یوونتوس با تساوی بدون گل در دیدار خانگی در بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا برابر اینتر توانست با توجه به برتری بازی رفت به دیدار فینال این رقابت ها راه پیدا کند.

 

اندره آ پیرلو، مربی یووه که توانست مربی سابق خود در یووه را که این بار بر روی نیمکت رقیب دیرینه، اینتر نشسته بود را شکست دهد و به یکی از اهداف فصل جاری نزدیک تر شود، در پایان این بازی گفت:

 

خیلی خوشحال هستم، پیروزی و بردن یک جام از برنامه های من بود و البته رسیدن به فینال کوپا ایتالیا و ادامه مسیرمان در لیگ قهرمانان.

 

وی در ادامه می گوید:

 

به عنوان یک بازیکن زمانی که بازی تمام میشود، بازی و شرایط ان واقعا در ان بازی تمام میشود اما به عنوان مربی باید همیشه فکر کنی؛ همیشه در حال فکر کردن به بازی های متوالی و پشت سر هم هستی و رسیدن به نتیجه دلخواه، و باید این تمرکز را همچون ریسمان به هم متوصل داشته باشی و در هر بازی با یک سیستم و انگیزه متفاوت ظاهر شوی. هنوز کار بزرگی انجام ندادیم در نیمه راه هستیم در نیمه های فصل و اهدافی داریم که باید همچنان به انها با دقت و تمرکز فکر کنیم و توجه داشته باشیم که باید پیش رویم. در حال حاضر این بازی تمام شد و باید به بازی برابر ناپولی فکر کنیم. این که پیشرفت کردیم و بهتر شدیم کاملا مشخص است و باید ادامه دار شود. بازگشت مصدومین نیز باعث خرسندی ماست و به ما اعتماد بیشتری می دهد. برای هر بازی خودمان را با شرایط متفاوت اماده می کنیم و امروز مقابل اینتر شرایط خودمان را سنجیدیم و دیدید که اینتر فرصتی خاصی برای گلزنی نداشت. در حالی سنگربان اینتر بارها بهترین واکنش ها را داشت و بهترین بازیکن میدان بود. سیستم ما در این بازی 2‐4‐4 بود و اینگونه تصمیم گرفته بودیم، برای این بازی به خوبی نیز این سیستم و نحوه عملکرد بازیکنان پاسخ داد.

 

بنتانکور

 

خیلی خوب بازی می کند، دوران متوسطی را پشت سر گذاشته و حالا خیلی خوب بازی می کند. ما منتظر این لحظات بودیم و حالا او به خوبی شایستگی خود را نشان می دهد.

 

اما مقایسه با مکس الگری

 

اگر بتوانم انچه که او برده را ببرم با کمال میل می توانید مرا بدون هیچ مشکلی الگریانوخطاب کنید.

 

مهاجمین

 

هنوز فرصت این را نداشتم که همه مهاجمین را همیشه در کنار هم ببینم. الوارو امشب کمی تب داشت و دیبالا که این ماه ها با مشکلات و مصدومیت زانوی خود دست پنجه نرم می کند. زمانی که بتوانم شانس این را داشته باشم که همه مهاجمین را در اختیار داشته باشم می توانیم راه حل های و انالیز بهتری داشته باشیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: