تبلیغات

​یوونتوس دات‌آی‌آر به عنوان اولین وب سایت حامی طرفداران تیم های اروپایی در آستانه ی چهاردهمین سالگرد تاسیس وب سایت خود قرار دارد و در این مدت، هدف و رویکرد مدیریت آن هیچ گاه تجاری نبوده و قرار دادن تبلیغات در این مجموعه تنها به دلیل فراهم آوردن یک بستر مناسب برای به دست آوردن هزینه های نگه داری سایت و هزینه های جانبی آن می باشد.

 

یوونتوس دات‌آی‌آر به عنوان وب سایت رسمی و مورد تایید باشگاه یوونتوس ایتالیا از قدمتی بسیار زیاد در مقایسه با سایت های دیگر هواداری در ایران برخوردار است و همواره سعی داشته با ارائه بروزترین اخبار در بخش هواداری باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، با بالاترین کیفیت ممکن بستری مناسب برای تبلیغات فعالیت شما را فراهم آورد.

 

 

چرا تبلیغ در یوونتوس دات‌آی‌آر؟

اولاً، گستردگی و باز بودن نقشه ی سایت یوونتوس در ایران باعث شده تا فضاهای بسیار زیادی جهت تبلیغات در این سایت در اختیار شما دوستان قرار بگیرد.

 

ثانیاً، یوونتوس دات‌آی‌آر از 17 سال پیش تاکنون فعالیت خود را آغاز کرده و هر روز بر گستردگی کار خود تاکید داشته و به یکی از بزرگ ترین وب سایت های هواداری تیم یوونتوس در سطح جهان تبدیل شده و این موضوع تضمین به روز رسانی همیشگی وب سایت را به شما خواهد داد.

 

ثالثاً، تعرفه ها همواره نقش اساسی در انتخاب یک تبلیغ دارند و در این وب سایت نیز تلاش زیادی انجام شده تا قیمت ها برای تبلیغ دهندگان بسیار مقرون به صرفه و استاندارد باشد.

 

رابعاً، یوونتوس دات‌آی‌آر هم در زمینه ی ملی و هم در زمینه بین المللی افتخارات زیادی را به دست آورده که از جمله ی مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برترین وب سایت خبری جمهوری اسلامی ایران
 • برترین وب سایت ورزشی جمهوری اسلامی ایران
 • برترین وب سایت هواداری تیم های اروپایی در ایران
 • کسب عنوان دوم بهترین وب سایت های هواداری باشگاه یوونتوس در سطح جهان
 • کسب عنوان سرگروهی وب سایت هواداری باشگاه یوونتوس در قاره آسیا
 • کسب عنوان سه وب سایت برتر باشگاه یوونتوس در بخش خبر رسانی

 

 

شرایط عمومی برای درج آگهی شما:

 • این وب سایت هیچ گونه وابستگی مالی و غیر مالی به تبلیغات نمایش داده شده در سایت نخواهد داشت.
 • ما در رد یا پذیرش یک تبلیغ مختار هستیم.
 • تبلیغ شما در صورت توافق طرفین، ظرف مدت 12 تا 24 سایت بر روی سایت قرار داده خواهد شد.
 • ما همیشه قبل از پایان زمان قرارداد به شما پیغام خواهیم داد اما در صورتی که تمایل به تمدید دوباره ی تبلیغ خود دارید، آن را با ما در میان بگذارید.
 • قبل از هماهنگی با ما، لطفا مبلغی واریز نکنید.

 

 

پلن های تبلیغات در یوونتوس دات‌آی‌آر:

 

«بنر های تبلیغاتی»

 

 

* بنر های تبلیغاتی باید یکی از فرمت های رایج تصویر باشند و حجم آن ها کمتر از 100 کیلوبایت باشد. 

 

«تبلیغ متنی»

هدف از تعبیه این سرویس بهبود رتبه سایت ها و افزایش اعتبار آنها در سایت های موتر جستجو و سایت های اعتبار سنجی می باشد. شما با سفارش این تبلیغ یک متنی به طول حداکثر 24 کاراکتر را به عنوان شعار سایت‌تان در سایت ما قرار می دهید و لینک پرش آن آدرس مورد نظر شما قرار خواهد گرفت و همچنین در هایپرلینک مربوطه از کمله follow جهت ردیابی توسط ربات های اینترنتی استفاده شده است.

 

نحوه نمایش یک ماه سه ماه
متنی به طول حداکثر 24 کاراکتر 70,000 190,000

 

* تمامی قیمت ها به تومان می باشد.

* تمامی قیمت ها هر سه ماه یکبار بروز می شوند.

 

ما به منصفانه بودن بهای آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها در یوونتوس دات‌آی‌آر نسبت به سایت‌هایی با درجه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

 

شایان ذکر است که شما می توانید با مشاوره کاملا رایگان برای انتخاب جایگاه مناسب نسبت به نوع فعالیت و بودجه مورد نظر، جایگاه تبلیغات خود را رزرو کنید؛ به این منظور می توانید همه روزه از طریق فرم ارتباط با ما و یا در ایام غیر تعطیل با تماس با شماره 0485 - 246 - 0912 (حسین صالحی) با ما ارتباط برقرار کنید.