لیگ اروپا آرشیو خبر ها
الگری : ترکیب ابتدایی من هیچ مشکلی نداشت

الگری : ترکیب ابتدایی من هیچ مشکلی نداشت

مکس آلگری از انتخاب های خود در شکست نیمه نهایی دفاع می کند و اصرار دارد که کمبود تجربه در برابر سویا، باعث این شکست شد و مدعی شد که جزئیات تفاوت را ایجاد می کند.

 

بیانکونری ها در سانچز ― پیزخوان از طریق دوشان ولاهوویچ پیش افتادند، اما با ضربه سوسو عقب افتادند و در وقت اضافه ضربه سر اریک لاملا تعیین کننده بود.

 

آلگری به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

 

وقتی این بازی ها را انجام می دهید، جزئیات تفاوت را ایجاد می کنند. عملکرد خوبی بود و اینها گام هایی است که بازیکنان باید برای یادگیری انجام دهند، به خصوص عناصر جوان. بازی سختی بود، می‌توانستیم گل بزنیم ولی بی دقتی کردیم.

 

این دومین فصل متوالی است که یوونتوس کاملا دست خالی به پایان می رسد.

 

متأسفانه، فصل سختی بود. هیچ کس با دانستن همه چیز به دنیا نیامده بود، سویا باهوش بود و خطاها و چالش های زیادی برای کاهش سرعت داشت. اکنون باید روی دوم شدن در سری آ تمرکز کنیم. ما باید ناامیدی را از بین ببریم و این انرژی را برای بهبود امتیازات فصل گذشته به کار بگیریم.

 

سرمربی یوونتوس با انتخاب مویس کین و ساموئل ایلینگ جونیور در ترکیب اصلی همه را غافلگیر کرد، بنابراین اگر معتقد است تجربه در نیمه نهایی بسیار مهم است، چرا دو نفر از جوان ترین اعضای تیم را انتخاب کرد؟

 

من ایلینگ و کین را انتخاب کردم زیرا سویا مدافعانی دارد که با قدرت بدنی و سرعت این چنین بازیکنانی مشکل دارند. حیف شد که به فینال نرسیدیم، زیرا بچه‌ها شایسته آن بودند.

 

او افزود:

 

متأسفانه، وقتی تجربه بین المللی زیادی ندارید، این تفاوت نشان می دهد. فصل آینده این بچه ها در جزئیات پیشرفت خواهند کرد و از این موضوع درس گرفته اند.

 

خبرهای بد دیگری نیز وجود دارد، زیرا نیکولو فاجولی به دلیل مشکوک به شکستگی استخوان ترقوه از زمین خارج شد.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: