آلگری: وقتی یوونتوس با اینتر بازی کند، هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

آلگری: وقتی یوونتوس با اینتر بازی کند، هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

مکس آلگری نگران از دست دادن رکورد کلین شیت یوونتوس پس از 615 دقیقه مقابل کالیاری یا گل نخوردن مهاجمان نیست، اما به اینتر هشدار می دهد که هر اتفاقی ممکن است در رویارویی با آنها رخ دهد.

  

آلگری به DAZN گفت: پیروزی در بازی‌ها هرگز آسان نیست، کالیاری در فرم عالی قرار داشت و یک مسابقه ی سخت را سپری کردیم.

 

او افزود:

 

پس از 2‐0 جلو افتادن، حرکت توپ را با سرعت کافی متوقف کردیم و سپس یک گل را از کرنر دریافت کردیم. دیر یا زود باید گل را دریافت می‌کردیم، خوشبختانه گلی نبود که روی نتیجه تأثیر بگذارد ولی کلین شیت به پایان رسید.

 

الگری در بخش بعدی گفت:

 

ما باید زودتر گل می زدیم و می‌دانستیم کالیاری در هوا خوب است، بنابراین کار سختی است ولی در توپ هوایی نیز گل خوردیم.

 

گل های کم:

 

من اصلاً نگران نیستم. ما شروع به ایجاد موقعیت‌های بیشتر کرده‌ایم، گل‌ها می‌آیند و این نگرانی‌ای نیست.

 

وستون مک‌کنی از زمان قرضی در لیدز یونایتد به یک بازیکن ثابت در ترکیب اصلی یوونتوس تبدیل شده است، پس آلگری چه گفت تا این تفاوت بزرگ ایجاد شود؟

 

وس فصل خوبی را سپری می‌کند، فکر می‌کنم او پس از تجربه قرضی نیز در حال بلوغ است. من هم با او صحبت کردم، او قدرت بدنی دارد که به پوشاندن چند خطای فنی کمک می کند، اما هنگام دویدن به فضا، می تواند ویرانگر باشد.

 

این پیروزی یوونتوس را حداقل برای 24 ساعت در صدر جدول قرار می دهد، زیرا اینتر عصر یکشنبه میزبان فروزینونه خواهد بود.

 

با تساوی 2‐2 میلان در خارج از خانه مقابل لچه، این بدان معناست که بانوی پیر دیگر نمی تواند انکار کند که بعد از استراحت برای انجام بازی های بین المللی در یک بازی حساس و تعیین کننده به مصاف اینتر می رود. الگری گفت:

 

در یک بازی یکباره هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. مطمئناً اینتر در کنار میلان و ناپولی، مدعی کسب اسکودتو هستند. ما باید تلاش کنیم تا بالاتر از هر چیز در آنجا باقی بمانیم تا نسبت به مقام پنجم برتری داشته باشیم. اینتر چند سالی است که برای فتح اسکودتو ساخته شده است ولی شانس اول هستند.

 

یووه تازه

" این یووه از آن من نیست، از آن تمام کسانی ست که برای این تیم کار می کنند. ما اینجا شخصیت خود را داریم و باید تلاش کنیم که در هر بازی برنده شویم و این مسئله ست کاملا عادی. بازیکنان در حال تلاش و سعی برای رسیدن به اهداف هستند، باید روی اشتباهات و ضعف ها کار کنیم. این نتایج شایسته همه بازیکنان است و ما همچنان می خواهیم بهتر شویم."

 

عصبانیت لندوچی

" در دقایقی از بازی توچ را به سمت چپ و راست می فرستادیم و این هیچ به سود ما نبود! باید هدفمند بازی کرد. با این حال از این نتیجه خوشحالم."


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: