الگری: دیدن قرار گرفتن در این شرایط آسان نیست، از شاگردانم ممنونم

الگری: دیدن قرار گرفتن در این شرایط آسان نیست، از شاگردانم ممنونم

برای توصیف دیدار یووه برابر آتالانتا شاید ابتدا باید به واکنش یووه و بازگشت اش بعد از هر بار عقب افتادن از حریف در طول بازی اشاره کرد و از این واکنش ابراز رضایت کرد و در گام دوم به اشتباهاتی که می توان آن را تاثیر فشارهای زیادی دانست که بیانکونری در این روزها متحمل میشود. اما رسیدن به نتیجه مساوی سه بر سه در این شرایط می تواند قابل قبول تر از شکست سه بر دو باشد.

 

مکس الگری، مربی یووه بعد از اتمام بازی و کسب تساوی سه بر سه تیم اش برابر شاگردانش گاسپرینی، آتالانتا تاکید کرد که از بازی شاگردانش در این شرایط سخت راضی ست و از آنها ممنون است.

 

من از واکنش و برگشت تیم خوشحالم، متاسفانه اشتباهاتی بود که مشکلاتی ایجاد کرد و خطر ساز نیز شد. اما توانستیم در بازی بمانیم، شرایط را حفظ کنیم و برگردیم و این در این شرایط بسیار ارزنده است. بازی می توانست پنج بر دو به سود آنها تمام شود اگر ما به خودمان نمی امدیم. آنها قوی بودند و از فرصت های استفاده می کردند. دنیلو شایسته این گل فوق العاده بود که جبران اشتباهش بود. ما فرصت های دیگری هم داشتیم میرتی بازیکن و جوان شایسته ای ست اما باید همچنان پیشرفت کند به ویژه زمانی که فرصتی در محوطه جریمه دارد. آینده به او تعلق دارد و باید بهتر شود. فاجولی نیز مانند اوست، برمر نیز خوب بود اما اینکه توپ را بگیریم و فقط به آن ضربه بزنیم و زیر توپ بزنیم در لحظات برای ما قابل قبول نیست. نمی دانم هنوز مشخص نیست، با هفتاد و یک امتیاز می شود راهی لیگ قهرمانان شد خب سخت است باید سخت و جدی کار کنیم، برای بازی بعدی یک هفته فرصت داریم باید به خودمان بیایم و بازیابی داشته باشیم. کوپا ایتالیا و لیگ اروپا نیز در راه هستند. هر از گاهی گامی به عقب است، اما باید واقعیت را ببینیم. حالا تیم های زیادی در کنارمان هستند و ناپولی که در حال شگفتی ست.

 

الگری یک بار دیگر در ادامه سخنانش تاکید کرد که بودن در این شرایط آسان نیست.

 

رقابت های پیچیده و سخت دنبال میشود نباید اجازه دهیم که مسائل خارج حواسمان را پرت کند، باید بی تعارف بگویم که از بچه ها ممنونم، از جنبه روانی دیدن این شرایط و بودن در این جایگاه بعد از جایگاه اصلی مان واقعا سخت است اما من از بچه ها و کادر فنی تشکر می کنم و احساس افتخار می کنم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: