الگری: من مربی نیستم؟! درسته باید شغل دیگری می داشتم

الگری: من مربی نیستم؟! درسته باید شغل دیگری می داشتم

یوونتوس در یکی از حساس ترین دیدارهای ماه ژانویه خود به مصاف مدعی قهرمانی این فصل سری آ، ناپولی می رود. مکس الگری، مربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از این دیدار تاکید می کند این مصاف بیشتر برای آنها اهمیت دارد و یووه نهایت تلاش خود را برای رسیدن به اهداف اش می کند.

 

ناپولی تیم خوبی ست، به اندازه کافی خوب. پیش از این بازی سه روز تمرین داشتیم و در شرایط خوبی هستیم باید ببینیم موفق به کسب چه نتیجه ای می شویم.

 

دنیلو

 

به خوبی کار می کند، شرایط خوبی دارد درست مانند سایر بازیکنان. لازم است که چنین مسیری که در پیش گرفته را ادامه دهد.

 

مصدومین

 

خب بازگشت مصدومین باید طبق شرایط و دقت لازم صورت گیرد. اینکه پیش از کوپا ایتالیا همه بازیکنان در اختیارمان باشد کمی دشوار است. امیدواریم پیش از بازی برابر اتالانتا برخی را در کنار تیم داشته باشیم. کوادرادو از سه شنبه می تواند همراه تیم باشد و تمایل زیادی داریم در بازی اینده بازی کند. با این حال باید منتظر مانیم و ببینیم چه میشود. اما سایرین به خوبی کار می کنند و تیم انگیزه کافی را در خود می بیند.

 

کیه زا

 

فدریکو خوب کار می کند، برای او بسیار خوشحالم، می تواند فردا هم در بخشی از بازی حضور داشته باشد. بستگی به شرایط و دقایق بازی دارد اینگونه تصمیم می گیرم.

 

امتیازات از دست رفته

 

امتیازاتی که از دست رفته اند، رفته اند، گذشته اشت و فکر کردن به آن بی فایده است. ما به مسیر آینده و بازی های بعدی فکر می کنیم. تا اینجای کار خوب کار کردیم و مهم این است. از شرایط کنونی راضی هستیم نتایج خوبی به دست اوردیم و باید به آنها فکر کنیم. حالا هم به بازی فردا می اندیشیم. در فوتبال قانونی ست که آنچه که امروز انجام می دهی فردا دیگر ارزشی ندارد. همیشه باید کار کرد، تمرین و تلاش و در سطح بالا ماند. ما به برنامه ها و مسیرمان ادامه می دهیم، پیشرفت داشتیم به ویژه که تیم بهتر شده و همچنان نیز به بهتر شدن نیاز داریم و باید در موارد شرایط مان را بهبود دهیم. ما باید تا پایان هدف داشته باشیم و این اهداف را حفظ کنیم. در حال حاضر باید به ایستادن در چهار رده نخست در سری آ فکر کنیم و این لازمه این است که به بازی فردا با دقت توجه داشته باشیم.

 

تفاوت نمایش یووه در دو نیمه

 

من و همکارانم پیشرفتی نداریم اما تیم چرا، و این به این معناست که در شرایط بدنی خوبی هستیم و بهتر نیز می شویم. فردا بازی مهم و پیچیده ای را در پیش داریم، تیم رقیب از لحظ فیزیکی قدرتمند و آماده است، از نظر تکنیکی نیز بسیار خوب هستند و هماهنگی بالایی دارند. نتایج مهم هستند، ناپولی با 44 امتیاز نشان می دهد که چه تیمی است با این حال این بازی سرنوشت ساز نیست و برای آنها اهمیت زیادی دارد.

 

اسپالتی

 

همانند فصل گذشته کمی با هم درگیر میشویم؛ برای او احترام قائلم. اینکه هر از گاهی با هم بحث میکنیم سرگرم کننده است. من مربی نیستم، بله درست است من این کار و حرفه را اشتباهی انجام می دهیم و باید شغل دیگری می داشتم. لوچانو خیلی خیلی خوب است و رویارویی با او همیشه یکی از چالش های مهم مربیگری ست. او مربی خوبی است و این بازی برای آنها اهمیت بیشتری نسبت به ما دارد.

 

مدیر انیلی

 

در مورد مدیر چیز زیادی نمی توانم بگویم، کارهایی که طی دوازه سال انجام داده حرف می زنند. من شخصا از او ممنونم که به من این فرصت را داد تا در یووه مربیگری کنم، پیروزی و همکاری با او و یووه در این سال های زیادی ارزشمند بود.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: