یووه در حال بازگشت به روزهای خوش

یووه در حال بازگشت به روزهای خوش

یوونتوس در یکی از بهترین عملکردهای خود در فصل جاری رقابت های سری آ امشب در ورزشگاه خانگی توانست با سه گل از سد لاتزیو بگذرد و شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود یابد. به این ترتیب بیانکونری با ایستادن در رده سوم جدول به تعطیلات می رود، هر چند که شاید این توقف در حالی که یووه به شرایط خوبی دست یافته بود ناخوشایند باشد اما از نظر مربی می تواند به بازگشت کامل تیم کمک کند.

 

مکس الگری، مربی یووه بعد از اتمام بازی در سخنانی تاکید کرد که شاگردانش در یک ماه و نیم اخیر در حال پیشرفت هستند.

 

من می توانم بگویم که بچه ها در یک و ماه نیم اخیر در حال انجام عملکرد بسیار خوبی هستند، ما از یک سختی و در عین حال تلاش خارج میشویم و این کار آسانی نبود. امشب نیز می دانستیم بازی سختی داریم و به هیچ وجه بازی برابر لاتزیو در هیچ شرایطی آسان نبوده و نیست. در این بازی در بستن فضا و توپ گیری و پاس دادن خوب عمل کردیم و درحفظ توپ نیز خوب بودیم و در طول بازی صبور بودیم تا به نتیجه دلخواه خود رسیدیم. در مدیریت توپ نیز عملکرد بسیار خوبی داشتیم.

 

توقف

 

تعطیلات لازم بود زیرا بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم، اما حالا بازیکنان به تیم ملی می روند و پس از برگشت اماده میشوند. بعد از شروع دوباره هر سه الی چهار روز بازی داریم و این زمانی ست که بازیکنان می توانند بازی کنند و نوبت به بازی همه بازیکنان می رسد. ما لیگ اروپا را نیز خواهیم داشت. تغییرات در نیم ساعت اخر بازی مهم هستند و ما باید همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم.

 

کین

 

بسیار متعادل و هماهنگ شده. جوان است از نظر جسمی نیز بهبود یافته و بهتر شده، در حال رشد است و از نظر ذهنی نیز اماده تر به نظر میرسد.

 

مکس در خصوص تشکر و رضایت از بازیکنان تیم اش نیز گفت:

 

من عادت دارم کم حرف بزنم، فوتبال اینگونه است، یک روز توضیح می دهی و بعد عکس آن اتفاق می افتد. باید تلاش کنی که همیشه در بازی ها برنده باشی؛ هر بازی روش خود را دارد، یک بازی اینگونه برنده میشوی و در بازی بعد به شکل دیگر. به هر حال از بچه ها متشکر هستیم و از انها تشکر می کنیم.

 

اسکودتو

 

ناپولی به تنهایی در حال شگفتی ست. انها با میانگین و امار چشمگیری در پیش هستند. با کمتر از نود امتیاز نمی توان قهرمان شد، خب شش روز پیش نیز کسی باور نداشت ما به رتبه سوم برسیم. بنابر این یک جهش به جلو هست. حالا استراحت می کنیم و بعد با شارژ مجدد و انرژی مناسب به ادامه رقابت ها فکر می کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: