الگری: یووه ایده آل من آن تیمی ست که برنده میشود

الگری: یووه ایده آل من آن تیمی ست که برنده میشود

یوونتوس و لاتزیو در شرایطی به مصاف یکدیگر میروند که شرایط جدول رده بندی نشان از رقابت تنگاتنگ این دو تیم در این هفته ها می دهد. مکس الگری، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این بازی تاکید کرد که یوونتوس من آن تیمی ست که برنده میشود.

 

پیش بینی بازی سخت و دشواری را دارم، بازی برابر لاتزیو پیچیدگی و دشواری خاص خود را دارد، تیمی قدرتمند است که در حال علمکرد و نتایج خوبی ست. اما در فوتبال هیچ چیز مشخص نیست، هر اتفاقی ممکن است و شاید بازی متفاوتی نسبت به آنچه که همه تصور می کنند باشد. فردا می بینیم که کدام بازیکن اماده است، لوکاتلی ایا به بازی می رسد یا خیر و همین طور کوادرادو، ما بین بازیکنانی که در دسترس خواهند بود انتخاب می کنم.

 

دی ماریا

 

برای جام جهانی نخواهد بود، در شرایط کنونی برای لحظاتی دسترس است. روز قبل نیم ساعت خوب کار کرد اما فردا تصمیم می گیرم که از ابتدا باشد یا نه. بازی سختی ست به ویژه که پیش از تعطیلی دو ماهه خواهد بود، باید اماده، خطرناک و با کیفیت باشیم زیرا لاتزیو تیمی قدرتمند و خوب است. من مربی هستم، زمانی که به من می گویند ما بازی می کنیم، زمانی که می گویند باید متوقف شویم خب می ایستیم. ما نمی توانیم تصمیم گیرنده باشیم بهترین کار این است که در زمانی که بازی ها برگزار میشد ما اماده باشیم و سعی در برنده شدن در دیدارهایی که ممکن است داشته باشیم. بازی اخر مهم است، در ادامه نتایج اخیر و نمایش مثبت هفته های اخیرمان باید برابر لاتزیو که تیمی ست بسیار خود و در فاز دفاعی از بهترین هاست عملکرد خوبی داشته باشیم. شکست دادن این تیم سخت است در سطح دفاع سازماندهی بسیار خوب و دقیقی دارند و از نظر فنی نیز بازیکنان این تیم در سطح بالایی هستند و در فاز حمله نیز به عمق حمله می کنند، باید مراقب باشیم.

 

ولاهوویچ

 

حالش زیاد خوب نیست، بخشی از تمرین امروز را انجام داد. به این بازی نمی رسد.

 

کیه زا

 

برای بازی فردا در دسترس است.

 

کین

 

فردا در خصوص او تصمیم می گیرم.

 

یوونتوس

 

باید نتایج و موفقیت را به خانه بیاریم. باید مالکیت توپ را داشته باشیم. از نظر روحی تیم شرایط خوبی دارد، باید کمی نگرش مان را تغییر می دادیم حالا همه چیز بهتر شده است.

 

یووه ایده آل

 

تیم ایده آل من تیمی ست که برنده میشود. برابر ورونا برنده شدیم تیمی که مقابل میلان توانست موقعیت های زیادی خلق کند. ما بازی آنها را بررسی کرده بودیم و بازیکنان نیز بسیار خوب نشان دادند اما بازی فردا متفاوت است، لاتزیو در دریبل زنی و گرفتن مالکیت زمین بسیار عملکرد مناسبی دارد.

 

ناپولی

 

آنها فوق العاده نشان دادند، حتی امروز نیز برنده شدند. در حال حفظ تعادل و ریتم خوب خود هستند. تنها چهار امتیاز از دست داده اند و در حال حاضر برنده نهایی هستند اما در فوتبال چیزی مشخص نیست. فردا بازی مهمی داریم و ارزش بازی فردا زیاد است، ما تنها به این بازی فکر می کنیم و بعد استراحت و در ادامه به برگشت با امادگی کامل پس از توقف دو ماهه.

 

بونوچی ― برمر

 

تقریبا هر دو در یک پست بازی می کنند. لئو در بازی سازی تلاش بیشتری دارد و برمر در میدان فضای بیشتری را پوشش می دهد.

 

ساویچ

 

بازیکن لاتزیو است و باید از ساری در مورد او سوال کنید. اوست که او را تمرین می دهد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: