الگری: جوان یووه در حال پخته شدن و باتجربه شدن هستند

الگری: جوان یووه در حال پخته شدن و باتجربه شدن هستند

یوونتوس غروب فردا به مصاف ورونا میرود تا روند موفقیت های هفته های اخیر خود را ادامه دهد. مکس الگری، مربی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از دیدار تاکید کرد شیرینی برتری مقابل اینتر تمام شده و ما تنها به دیدار فردا فکر می کنیم.

 

یک عصر فوق العاده همراه با رضایت کامل را پشت سر گذاشتیم اما روز بعد پرونده آن بازی بسته شد، حالا به بازی فردا مقابل ورونا می اندیشیم، برابر تیمی که در پنج بازی اخیر توانسته سه برتری برابرمان به دست بیاورد، تیمی خلاق و هماهنگ هستند به ویژه در خانه شان، در شوت زنی بسیار خوب عمل می کنند و بازیکنان خوبی در خط حمله دارند. تیمی فیزیکی ست و بازی فردا آسان نخواهد بود، شایسته این جایگاه در رده بندی نیستند و ما منتظر یک بازی فیزیکی هستیم. مصدومین در حال بهبود هستند. پاردس و کان برگشته اند، دی ماریا نمی تواند نود دقیقه بازی کند. ولاهوویچ امروز خوب بود باید ببینم چه میشود و کدام توان بازی کردن دارد.

 

دنیلو

 

عصر قبل با کوادرادو صحبت کردم و بعد با بونوچی و هر دو می دانند که چه زمان بازی می کنند. با بازیکنان صحبت می کنم همچنین دنیلو، بسیار جدی بود و به انتخابی که شده بود احترام گذاشت و پذیرفت. همه چی آرام و خوب است و او نیز چنین هست. کوادرادو می دانند که بعد از بونوچی کاپیتان است اما به دلیل اینکه شرایط مناسبی از نظر روحی و آرامش نداشت دنیلو کاپیتان شد و بازوبند را بست زیرا بسیار آرام بود.

 

کیه زا ― ولاهوویچ

 

می تواند روزی کنار هم بازی کنند، اما در این لحظات غیر ممکن است، صحبت در خصوص پروژه و برنامه خوشایند است اما در حال حاضر واقعیت را می بینیم. فردا ورونا در مقابل مان بازی خواهد کرد و باید مصافی فیزیکی و تکنیکی داشته باشیم. بازی بزرگی ست به ویژه که از برتری برابر اینتر به این بازی می آییم و باید این موفقیت را ادامه دهیم، برای این منظور باید زهردار و قدرتمند ظاهر شویم. با توجه به این مسئله که ورونا از سه بازی از پنج بازی اخیر برنده شده.

 

مانژو

 

جمله ای را گفت که باید روی دیوار حک کرد و نوشت. زمانی که بازی می کنین نباید به گلزنی فقط فکر کنی بلکه باید به برتری در دیدارها فکر کنی و تمرکز داشته باشی. مسئله و نکته بسیار مهمی ست. ناپولی در حال نمایش فوق العاده ای ست و اگر اینگونه پیش رود و ادامه دهد هیچ تیمی به آنها نخواهد رسید ما نیز در حال گام گذاشتن و نزدیک شدن به شرایطی هستیم که می خواهیم ابتدا ورونا بعد لاتزیو و در ادامه استراحت و بازیابی انرژی برای ادامه لیگ.

 

فاجولی

 

خیلی خوب کار می کند، همچنین میرتی نیز خوب کار کردند، در حال حاضر بیست تا بیست دو بازی با یووه انجام داده اگر اشتباه نکنم و می توانم بگویم که در حال علمکرد بسیار خوب و پیشرفت است. امیدوارم که فردا هم بازی کنند اما هر از گاهی نیاز است که استراحت کنند و انرژی کسب کنند. جوان و کم تجربه هستند اما در حال پخته شدن هستند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: