الگری: برگشت به شکست تیم های بزرگ بسیار خوب است

الگری: برگشت به شکست تیم های بزرگ بسیار خوب است

مطمئنا نسبت به هفته های نخست شرایط بهتر شده و حال و روز بیانکونری نیز اندکی رو به خوبی می رود. مکس الکری، مربی یوونتوس در نخستین اظهار نظر خود بعد از برتری ارزشمند تیم اش در دربی سرزمین چکمه ای مقابل اینتر گفت:

 

پیروزی مقابل اینتر با این روحیه و کیفیتی که دارند دشوار است، اما رقابت ها همچنان طولانی ادامه دارد.

 

رابیو

 

پیش از شروع فصل و در زمان نقل و انتقالات به او گفتم اگر از رفتن خوشحال میشود می تواند برود، به او نصحیت می کنم و این کار را در ادامه نیز خواهم کرد او جوان پخته ای ست و امشب یک بازی بی نظیر از خود به نمایش گذاشت. دیدن دیداری اینچنینی زیباست زیرا ما در لحظات دشوار و سختی هستیم. امشب نیز در نیمه نخست برابر تیم قدرتمند اینتر کمی اشتباه داشتیم اما در ادامه به بازی مسلط شدیم. این برتری رضایت بخش بود، ما تیم بزرگی را بردیم ولی می دانیم که باید از فردا به بازی های بعدی فکر کنیم. در نیمه دوم نمایش متفاوت و خوبی داشتیم. شرایط تیمی مان بهتر و منسجم تر شده، حالا حتی در زمانی که تحت فشار هستیم نیز در بازی هستیم و بازی را از دست نمی دهیم می توانیم به خود بیاییم و کنترل را در دست بگیریم، این مسئله مهمی ست. باید سایر بازیکنان را نیز در اختیار داشته باشیم و امیدواریم به ترکیب برگردند اما این روحیه تیمی که امشب دیده شد بسیار مهم است.

 

شکست اینتر

 

شکست اینتر بعد از چهار بازی مهم بود، در مجموع باید بگویم که تنها یک مرتبه دروازه مان شدید تهدید شد. برگشت به شکست تیم های بزرگ بسیار خوب است زمانی که برابر چنین تیم هایی بازی می کنید شرایط دشوار است و می تواند انتظار هر خطری را داشت.

 

الگری در ادامه تاکید کرد که رقابت ها طولانی در پیش هستند:

 

ما لیگ قهرمانان را از دست دادیم، لیگ طولانی و فصل هنوز تا پایان راه اش زمان زیادی دارد، یک برتری در دیداری به این شکل می تواند رضایت بخش باشد و شرایط را بهتر کند اما همان طور که گفتم به بازی های دشوار برابر ورونا و لاتزیو می اندیشیم.

 

هدف

 

در چنین شرایطی باید ببینیم چه میشود و اتفاق هایی که پیش روی مان هست را بررسی کنیم و ببینیم. ناپولی در حال رقم زدن نتایج فوق العاده شگفت انگیزی ست اما نمی دانیم که در این وقفه طولانی چه اتفاقی رخ خواهد داد. هدف ما تلاش و بهترین عملکرد تا جای ممکن است، نباید فکر کنیم که برتری امشب پایان فصل است، باید تلاش و تمرینات را به خوبی انجام دهیم، با بازیابی تمام بازیکنان نیاز داریم و مطمئنا با حضور انها در لیگ اروپا می توانیم بهتر شویم زیرا باید پنجشنبه ها نیز بازی کنیم و به همه بازیکنان نیاز داریم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: