الگری : با جدیت بیشتری بازی می کنیم

الگری : با جدیت بیشتری بازی می کنیم

به یکی از حساس ترین دیدارهای فصل در حالی که هنوز بیانکونری به شرایط ایده ال خود نزدیک نشده، می رسیم، یعنی دربی ایتالیا. مصاف بانوی پیر برابر نراتزوری که در هر شرایطی دیداری مهم و حساس قلمداد میشود.

 

مکس الگری، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار سخت حاضر شد و ضمن تاکید به اهمیت این بازی از حساسیت ویژه این دیدار گفت:

 

بازی مهمی ست، زیرا دربی ایتالیاست و این دیدار یوونتوس و اینتر است. مصافی تاثیرگذار که مطمئنا بازی خوبی خواهد بود. بازیکنان مصدوم بازیابی شدند و تنها تردید ما بر سر حضور ولاهوویچ خواهد بود، همچنان شرایط اش خوب نیست اما منتظر می مانیم ببینیم فردا بهتر خواهد شد یا خیر. در مورد دو مهاجم دیگر نیز همین طور است نمی دانم کدام بازی خواهد کرد و یا کدام روی نیمکت می نشیند. در خصوص فاجولی و لوکاتی نیز فردا تصمیم می گیرم، هافبک ها برابر پاری سن ژرمن خوب بازی کردند اما بازی فردا متفاوت خواهد بود.

 

بونوچی ― برمر

 

نقش ها همیشه مهم هستند، در طول بازی خواهیم دید شرایط چگونه است و من بر حسب آن انتخاب می کنم و در صورت نیاز تعویض ها صورت می گیرد که مطمئنا مهم خواهند بود. به هر حال نحوه بازی و شکل بازی نیز تاثیرگذار است. اینتر از نظر بدنی قوی ست و بازیکنان آنها شرایط فیزیکی خوبی دارند. ما هم به یک بازی خوب همراه با شجاعت و با دانستن نقاط مثبت و قدرت خود نیاز داریم. انتظار دیدار زیبایی داریم و از هر دو تیم چنین انتظاری می رود. فردا بازی مهم ست و در عین حال دویستمین دیدار داور نیز خواهد بود که به او تبریک می گویم و امیدوارم که مسابقه را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند.

 

کیه زا

 

او را خوب دیدم، سوپرایز خوب و خوشایندی بود. تنها باید از نظر ذهنی خود را از شرایط کنونی رها کند و بیرون بیاید. برای بازی فردا در دسترس خواهد بود شاید در بخشی از بازی شرکت کند.

 

لوکاتلی

 

ترکیب هنوز مشخص نیست و تصمیم نگرفته ام، منتظر می مانم و فردا خواهیم دید چه میشود. شاید همانند بازی با پاری سن در زمین باشد.

 

امادگی تیم

 

مراقب هستیم، بیشتر از قبل دقت داریم و در دیدارها جدیت بیشتری داریم. یووه در حال برگشت به شرایط ایده ال است و این مسیری ست که باید طی شود. مسیرنیز پیچیدگی و دشواری خود را دارد که باید از آن عبور کرد. جوانانی در ترکیب هستند که کیفیت بالایی دارند و تکنیک آنان را دیده ایم، بازی های مهمی را انجام داده اند و حالا تبدیل به بازیکنان تاثیرگذار و پایه ای شده اند.

 

ولاهوویچ

 

همان طور که گفتم او زیاد خوب نیست، چند جلسه تمرینی را از دست داده. همچنان منتظر می مانیم که ایا توان بازی کردن یا نیمکت نشینی را دارد یا خیر، در غیر این صورت بازیکنانی که شرایط بازی را ندارند که با خود نمی بریم.

 

بازی سرنوشت ساز

 

می دانید که چنین نیست، رقابت ها طولانی خواهد بود و هر اتفاقی می تواند بیافتد. ما باید به کسب نتایج دلخواه روی بیاوریم می دانیم که برابر رقبای سرسخت دچار سختی می شویم اما با بازی فردا می توانیم بدانیم که برابر تیم های بزرگ نتایج خوبی خواهیم گرفت.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: