سخنان تکراری مکس الگری؛ باید بهتر شویم!

سخنان تکراری مکس الگری؛ باید بهتر شویم!

به هیچ عنوان نمی توان چنین نتایج و عملکردی را از بانوی پیر اروپا پذیرفت. تیفوسی ها یووه هر هفته با نتایج فوق العاده ضعیف این تیم برابر رقبای مختلف بزرگ و کوچک روبرو می شوند و در مقابل با سخنان تکراری مربی ای مواجه میشوند که در پایان هر بازی به دیدار آینده اشاره می کند بی آنکه تغییری در نحوه عملکرد و سیستم تیم دیده شود.

 

این بار نیز مکس الگری پس از تساوی شرم آور دو بر دو یووه مقابل سالرنیتانا با تبریک به داور بازی گفت:

 

نمی خواهم درباره گل دقایق پایانی حرفی بزنم و نکته ای بدانم. بیست دقیقه بسیار خوب کار کردیم و بعد گل دریافت کردیم از روی اشتباه مان، و درست در زمانی که یک بار دیگر در کنترل توپ اشتباه کردیم گلی دیگر، نیمه نخست باید یک بر صفر به پایان میرسید نه با دو گل خورده! نیمه دوم بازی خوبی داشتیم و حالا با توجه به این بازی و اتمام این دیدار به بازی بعدی فکر می کنیم. تعجب و کنجکاوی من در این بازی در این مورد بود که تا به این لحظه هیچ وقت چنین عقب بازی نکرده بودیم که بخواهم نحوه واکنش مان را ببنیم. همه چیز در حال از بین رفتن بود اما خب توانستیم برگردیم، نباید نظم و هماهنگی را از دست بدهیم رقابت ها و دیدارها طولانی هستند و می توان به جایگاه خود برگشت. شرایطی وجود امده که باید بهتر مدیریت کنیم، نکته رشد و پیشرفت جوانان است و باید به برتری عادت کنیم، حالا دو امتیاز از دست دادیم باید بیشتر کار کنیم اما نشان دادیم که نسبت به نتیجه واکنش داریم و تلاش می کنیم بهتر شویم.

 

بنفیکا

 

می خواهیم برابر بنفیکا بهتر ظاهر شویم و باید اماده تر باشیم.

 

کین

 

کین و ملیک بازیکنان متفاوتی هستند و ویژگی های یکسانی ندارند. امروز با سه مهاجم شروع کردیم و می توانستیم بهتر باشیم و گل های بیشتر به ثمر برسانیم و امیدواریم به که بازیکنان آسیب دیده زودتر برگردند.

 

گل آفساید

 

هرگز با داور صحبت نمی کنم، گل مردود اعلام شد و نمی توانم که خوب بود یا نه اما تمایل دارم که تصاویر را بازبینی کنم و ببینم. اما داورها آن را رها کردند، به هر حال داور خوب بود، ما ده تا بیست داور خوب داریم، به هر حال بدون پیروزی زمین را ترک کردیم و حالا به بازی چهارشنبه فکر می کنیم، از واکنش و عملکرد مان در نیمه دوم راضی هستم و به شاگردانم تبریک می گم، بازی خوبی بود و داور با تصمیم در دقایق پایانی بسیار عملکرد خوبی داشت!

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: