بررسی تغییرات متعدد برای دو دیدار بعدی

بررسی تغییرات متعدد برای دو دیدار بعدی

هفته سختی برای بیانکونری بود. شنبه گذشته، یوونتوس به یک تساوی غیر الهام بخش خارج از خانه در فلورانس چنگ زد، قبل از اینکه بازی افتتاحیه خود در لیگ قهرمانان اروپا را در تلاشی بهبود یافته اما ناکافی در پاریس از دست داد.

 

بنابراین، بانوی پیر نمی تواند امتیازات دیگری را از دست بدهد و باید به ستون برنده بازگردد و یووه در آخر این هفته در ورزشگاه آلیانز میزبان سالرنیتانا بود.

 

طبق گزارش رسانه های ایتالیایی، مکس آلگری در حال بررسی تغییرات متعددی برای بازی یکشنبه است و یک بازی مهم اروپایی مقابل بنفیکا در پیش است.

 

گزارش شده است که این سرمربی تغییراتی را به ویژه در خط دفاعی خود اعمال خواهد کرد و حداقل یکی از دو بازیکن اصلی خود را استراحت خواهد داد.

 

از ابتدای فصل، دانیلو همیشه در زمین حضور داشته است. از سوی دیگر گلیسون برمر، هموطنش، در اواخر دیدار مقابل اسپزیا به دلیل ناراحتی بدنی، 5 دقیقه بازی را از دست داد.

 

از این رو، توتو انتظار دارد لئوناردو بونوچی در کنار یکی از هموطنان ایتالیایی خود خط دفاع را هدایت کند. دانیله روگانی و فدریکو گاتی دو بازیکنی هستند که شانس حضور در دیدار بعدی را خواهند داشت.

 

گفته می شود ممکن است الگری در خط هافبک نیز یک تغییر را در تیم خود داشته باشد تا یکی از بازیکنان اصلی برای دیدار مقابل بنفیکا، استراحت کند

 

یوونتوسی ها یک شنبه به مصاف تیم سالرنیتانا خواهند رفت و سپس خود را برای دیدار حساس مقابل بنفیکا در هفته ی دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا آماده می کنند.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: