تيم اصلي

تاریخ تولد:
29جولای 1994

قد:
1.88

وزن:
83

ملیت:
ایتالیایی

پست بازی:
مدافع

لقب:

قیمت:
دلار

مهلت قرارداد:
2020
24 - دانیله روگانی

دنیله روگانی تا همین جا نشان داده که او همه ی کیفیت لازم برای یک عملکرد درخشان در خط دفاع یوونتوس در آینده ی نزدیک را داراست. این مدافع مرکزی 20 ساله ، پیش از اینکه از راه راه پوشان تورین در فوریه ی سال جاری قرارداد او را دائمی کنند ، در مرکز توجهات باشگاه های بزرگ اروپایی بوده است .

این مهاجم بلند قامت متولد لوکا ، از آکادمی جوانان امپولی برخاست و سپس در سال 2012-13 به تیم پریماورای یوونتوس قرض داده شد، در طول آن فصل نقش اساسی در قهرمانی این تیم در مسابقات کوپا ایتالیا داشت.اما در فصل بعد روگانی دوباره به امپولی قرض داده شد ، به تیم توسکانی کمک کرد تا به سری آ صعود کند ، جایی که او بهترین بازیکن جوانان رقابت ها لقب گرفت.

او در تیم ملی زیر 20 سال هم در رقابت های انتخابی یورو 2017 جوانان اخیرا دعوت شده ،در اولین فصل حضورش در سری آ در تمامی دقایق تمامی بازی ها به میدان رفته و در 38 بازی حتی یک بار کارت زرد نگرفته است.

یوونتوس در فوریه ی گذشته نیمی مالکیت باقی مانده ی روگانی را با 3.5 میلیون یورو خریداری کرد ، بانوی پیر حالا می تواند در میان بازیکنانش به یکی از آینده دارترین مدافعان این نسل اعتماد کند.