اهداف و برنامه ها

یوونتوس یک تیم و باشگاه کاملا حرفه ای فوتبال است که هواداران و عاشقان بسیار زیادی در ایتالیا و سراسر جهان دارد. تیفوسی های ایتالیایی این تیم نزدیک به 12 میلیون هوادار هستند که در یازده منطقه ایتالیا گسترگی بیشتری دارند. این تیم مطرح و سرشناس در سراسر جهان بیش از 170 میلیون طرفدار را به خود اختصاص داده است که مشرق زمین بیشترین بخش هواداری یووه نزدیک به 100 میلیون تیفوسی را در خود جای داده است و همچنین در اروپا 43 میلیون طرفدار بیانکونری ها دیده می شود.

یکی از اهداف اصلی یوونتوس حمایت و شرکت در رقابت های ورزشی است، زنده نگاه داشتن قهرمانان دنیای فوتبال و ادامه دادن روال و سنت پیروزی باشگاه در رقابت های مهم فوتبال نیز از مهمترین اهداف بانوی پیر به حساب می اید. نگاه داشتن جایگاه باشگاه در سطوح بالا و حضور قدرتمند و نمایشی باشکوه همراه با کسب افتخارات بی نظیر در عرصه حیات حرفه ای باشگاه از اصولی است که در تمام دوران حیات یووه مد نظر گرفته می شود. بانوی پیر هرگز از فلسفه و اصول اخلاق خارج نمیشود و مجموعه و بازیکنان بیانکونری خود را موظف به رعایت اخلاقی و مرسوم باشگاه می دانند. حضور و شرکت در مسابقات ورزشی با رعایت تمام اصول و قوانین ورزشی جزیی از برنامه های باشگاه است و تمامی بازیکنان بیانکونری به خوبی ارزش های حاکم در محوطه باشگاه را درک و به ان احترام می گذارند.

یوونتوس شرایط و اوضاع بسیار خوب و باکیفیتی در بازار بورس و سهام ایتالیا دارد. اعتماد مردم و مسولین به این باشگاه دلیل اصلی بهبودی شرایط یووه در بورس کشور عنوان شده است.