یوونتوس ایران آرشیو خبر ها
تولد 17 سالگی یوونتوس دات ای ار مبارک باد

تولد 17 سالگی یوونتوس دات ای ار مبارک باد

هفده سال گذشت، هفده سال از حضور در کنار شما عزیزان و تجربه ای از اخبار خوب و بد از تیم محبوبمان یوونتوس کبیر. در این سال ها همواره بودند هوادارانی که خط به خط اخبار یوونتوس دات آی ار را دنبال می کردند و نظراتشان را با ما و سایر دوستان در بزرگ ترین وب سایت هواداران یوونتوس در ایران در میان گذاشتند.

 

در تمامی این مدت تلاش کردیم تا آنچه را شایسته ی هواداران بزرگ و عزیز یوونتوس در ایران است را فراهم کنیم و نام باشگاه بزرگمان را در سر تا سر ایران پر آوازه کنیم و نشان دهیم هواداران ایرانی یووه از تعصب زیادی به تیم خود برخوردار هستند. حتی روزهایی که تیم محبوبمون در سری ب بازی می کرد، یوونتوس دات آی ار با حمایت شما به فعالیت خودش ادامه داد تا که امروز تولد هفده سالگی خود را جشن می گیرد.

 

تبریک مدیر:

 

مدیریت وب سایت یوونتوس دات ای آر از تمامی دوستان عزیزی که در طی سال جاری ما را در تهیه و به روز نگه داشتن سایت یاری نموده اند تقدیر و تشکر می کند و امیدوار است در آینده ای نه چندان دور قدر دان زحمات آنها باشیم. همچنین از شما هواداران عزیز و محبوب تیم یوونتوس که همواره حامی ما بودید صمیمانه قدردانی می کنم و به امید موفقیت های روز افزون شما و تیم یوونتوس.

 

امید است در سال هفدهم فعالیت خود بتوانیم با دقت و سرعت بیشتری در خدمت عزیزان یوونتوسی باشیم و شما را از اخرین و جدید ترین اخبار باشگاه یوونتوس مطلع نماییم. به طور قطع پیشنهادات شما در پیشرفت و توسعه وب سایت یوونتوس و امکان سرویس دهی مناسب به کاربران عزیز تاثیر بسزایی دارد.

 

پیشنهادات کاربران برای ما بسیار مهم است، از آن جهت نظرات شما کمک شایانی به ما در جهت رفع نواقص و توسعه هر چه بهتر سایت خواهد داشت. سایت یوونتوس از نظرات، پیشنهادات، انتقادات و حرف های خودمانی شما کاربران با روی باز استقبال می کند.

 

مدیریت وب سایت یوونتوس رسمی و تخصصی هواداران یوونتوس در ایران


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: