یوونتوس ایران آرشیو خبر ها
از ما حمایت کنید ...

از ما حمایت کنید ...

وب سایت یوونتوس دات‌آی‌آر یک وب سایت کاملا غیر انتفاعی می باشد و تمامی هزینه های آن به صورت شخصی پرداخت می گردد. موسسات غیرانتفاعی، موسساتی هستند که بدون دریافت هزینه، به ارائه خدمات رایگان عام المنفعه می پردازند و به نیت درآمدزایی تاسیس نشده اند. این موسسات به منظور تامین هزینه ها و گسترش دامنه فعالیت های خود، به راهکارهای مختلفی رو می آورند. به همین منظور شما نیز می توانید به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از ما حمایت کنید:

 

حمایت مستقیم:

 

افرادی که به طور رایگان از خدمات و فعالیت های وب سایت یوونتوس دات‌آی‌آر بهره مند می شوند، می توانند به منظور مشارکت در فعالیت ها و ادراک حس خوشایند سهیم بودن در خروجی های سایت، بر اساس توانمندی مالی خود، به حمایت از ما بپردازند. به این شکل، در عین حال که این افراد می توانند خود را از گردانندگان موسسه دانسته و سهمی در ارائه خدمات به کلیه مخاطبین یوونتوس دات‌آی‌آر داشته باشند، در جهت تامین هزینه ها و امکانات بیشتر گسترش و توسعه خدمات سایت نیز گام موثری در حمایت از وب سایت برداشته باشند. برای این منظور کافی است به صفحه حمایت مالی از سایت مراجعه کنید.

 

حمایت غیر مستقیم:

 

وب سایت یوونتوس در ایران نیز در همین راستا تلاش هایی را برای پوشش بخشی از هزینه های خود انجام داده و شما عزیزان کافی است به صورت روزانه، بر روی تبلیغاتی که در صفحات مختلف سایت قرار داده شده است (مثل تبلیغات بین اخبار یا باکس سمت چپ) ، کلیک فرمایید و از سایت مربوطه بازدید فرمایید. این موضوع خود می تواند برای بخش درآمدزایی سایت مفید و موثر باشد و فقط هزینه ی زمانی بازدید از این سایت ها را برای شما در پی خواهد داشت.

 

تبلیغات:

 

همچنین بخش تبلیغات و تعیین تعرفه تبلیغات از امروز در سایت تعبیه شده است و بر این اساس شما می توانید با پرداخت مبالغی بسیار عادلانه و منطقی، تبلیغات و آگهی های خودتان را به ما بسپارید تا در معرض دید سایر هواداران و بازدید کنندگان سایت قرار دهید و به این صورت یک رابطه ی سیستمی دو طرفه بین آگهی دهنده و آگهی گیرنده به وجود می آید. برای این منظور، زمان را از دست ندهید و همین حالا با ورود به صفحه تبلیغات و مشاهده تعرفه های تبلیغات زودتر از سایر رقبا آگهی خود را به ما بسپارید و جایگاه تبلیغ خود را رزرو نمائید.

 

پیشنهادات و انتقادات:

 

پیشنهادات کاربران برای ما بسیار مهم است، از آن جهت نظرات شما کمک شایانی به ما در جهت رفع نواقص و توسعه هر چه بهتر سایت خواهد داشت. سایت یوونتوس از نظرات، پیشنهادات، انتقادات و حرف های خودمانی شما کاربران با روی باز استقبال می کند. برای این منظور می توانید از طریق فرم ارتباط با ما نظرات خود را به ما برسانید.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: