یوونتوس ایران آرشیو خبر ها
معرفی همکاران ما در یوونتوس دات آی ار

معرفی همکاران ما در یوونتوس دات آی ار

تمامی افرادی که در مجموعه ی یوونتوس دات ای ار فعالیت می کنند، تمامی تلاش خود را برای رضایت شما هواداران یوونتوس در ایران به کار گرفته اند و برآیند فعالیت های دوستان باعث شده تا این مجموعه هر روز پر قدرت از گذشته به کار خود ادامه دهد.

 

طراح و مدیر فنی سایت:

 

در ابتدا از جناب آقای مهندس علی دانشمند که همچون یک دلسوز واقعی در کنار ما حضور داشته اند و هر روز با ارائه راهکاری جدید و حرفه ای سعی در پیشبرد اهداف یوونتوس دات آی ار داشته اند تشکر می کنیم و امید است راه حل های حرفه ای و مدبرانه ی ایشان بتواند ما را در راه رسیدن به اهداف بلند وب سایت Juventus.ir یاری کند و رضایت شما عزیزان را به دنبال داشته باشد.

 

خبرنگاران:

 

در طول این سال ها چندین خبرنگار در یوونتوس دات ای ار فعالیت کرده اند که جا دارد از تلاش تمامی این دوستان تشکر نموده و امید است بتوان زحمات این عزیزان را در آینده ای نه چندان دور جبران کرد و اخبار لحظه به لحظه ای که هر روز بر روی سایت قرار می گیرد، نتیجه ی تلاش این دوستان می باشد.

 

در سال های ابتدایی تاسیس وب سایت، سرکار خانم طناز احدی مقدم تلاش زیادی را برای این مجموعه انجام داد و در دو سال اخیر خبرنگاران دیگری به مجموعه ی ما اضافه شدند و همین موضوع سبب شد کیفیت فعالیت ما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

 

تیم اصلی خبری:

 

بدون شک فعالیت دوستان عزیزی نظیر نازنین راهبر، محمد پارسافر، سهیل شناس خوش، سینا گران، حامد وحیدی و محمدرضا طاهری منش در سال گذشته بسیار چشم گیر بود و دوستان عزیزمان در کنار سایر خبرنگاران تلاش شبانه روزی را برای مخابره ی اخبار یووه در ایران انجام دادند و باعث شدند ما به عنوان یک وب سایت مرجع شناسایی شویم و گام بلندی به سمت همگانی کردن فرهنگ هواداری برداریم.

 

روابط بین الملل:

 

و در اخر از سر کار خانم مهناز مولایی که مسئول روابط بین الملل این مجموعه می باشد تشکر ویژه ای داریم و تلاش های خانم مولایی تاثیر فزاینده در مکاتبات بین المللی ما داشته است.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: