نقل و انتقالات آرشیو خبر ها
از درخواست الگری تا علاقه ی لیورپول به خرید ستاره ی تیم یوونتوس

از درخواست الگری تا علاقه ی لیورپول به خرید ستاره ی تیم یوونتوس

عده ای بر این باور هستند که یوونتوس بازیکن بزرگی را در زمستان خریداری نخواهد کرد و تنها 1 یا 2 بازیکن متوسط و شاید جوان را برای این مقطع از فصل جذب خواهند کرد و خریدهای آنها به تابستان موکول خواهد شد. در ادامه جدید ترین اخبار را بررسی خواهیم کرد.

 

پاتریس اورا:

 

مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد که به احتمال فراوان او در زمستان از یووه جدا خواهد شد.

 

فرانک کسیه:

 

پیشنهاد باشگاه اورتون به مبلغ 17 میلیون یورو برای خرید این بازیکن از سوی اتالانتا رد شد و حالا باید منتظر پیشنهاد جدید یووه برای این بازیکن باشیم.

 

فرانچسکو کاساتا:

 

باشگاه لیورپول و سرمربی این تیم حاضر شده اند تا مبلغ 10 میلیون یورو برای خرید بازیکن 19 ساله ی تیم یوونتوس پرداخت کنند ولی یووه هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده است.

 

گفتنی است، فرانچسکو کاساتا یکی از استعدادهای فوتبال ایتالیا به حساب می آید و به صورت قرضی در اسکولی بازی می کند.

 

جمیز رودریگز:

 

باشگاه رئال مادرید پیشنهاد 100 میلیون یورویی را برای فروش این بازیکن به یک تیم چینی رد کرد و گفته می شود رودریگز علاقه ی زیادی به ادامه ی فوتبال خود در اروپا دارد. یوونتوس تصمیم دارد در تابستان شانس خود را برای خرید او امتحان کند.

 

سیمونه زازا:

 

منابع ایتالیایی مدعی شدند که تا 2‐3 روز آینده تیم بعدی این بازیکن مشخص خواهد شد و او فوتبال خود را از سر خواهد گرفت. والنسیا از بیشترین شانس برای خرید او برخوردار است.

 

درخواست الگری:

 

سرمربی تیم یوونتوس از مدیران این تیم درخواست کرده تا یک هافبک دیگر را به جمع نفرات یووه اضافه کنند. 

 

کولاسیناچ:

 

منابع رسانه ای فوتبال ایتالیا اعلام کردند که پیانیچ بازیکن تیم یوونتوس از کولاسیناچ بازیکن تیم شالکه که هموطن او می باشد خواسته تا به یووه بیاید.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: