نقل و انتقالات آرشیو خبر ها
اخبار کوتاه یوونتوس

اخبار کوتاه یوونتوس

یوونتوسی ها همچنان تمرینات خود را در آمریکا دنبال می کنند و آخرین بازی آنها یک شنبه با تیم رئال مادرید اسپانیا خواهد بود. در ادامه مهم ترین اخبار یوونتوس را خواهیم داشت.

 

دنیلو:

 

بازی در برابر رئال هیجان انگیز خواهد بود، هدف ما در فصل این است که برنده شویم و افتخارات جدیدی به دست بیاوریم.

 

پوگبا:

 

به گزارش اسکای اسپورت، مذاکراتی که پل پوگبا باید در لیون انجام دهد، ممکن است به اوایل هفته آینده موکول شود. بنابراین، هنوز باید منتظر بمانیم تا متوجه شویم شرایط بازیکن فرانسوی چگونه است و احتمالاً چه زمانی بازگشت او انجام می شود.

 

ربیو:

 

به گزارش اسکای اسپورت، آدرین رابیو در صورت پیشنهاد قانع کننده ممکن است یوونتوس را ترک کند.

 

دل پیرو در مورد دی ماریا:

 

فکر می‌کنم او خرید فوق‌العاده‌ای برای یوونتوس است. او مردی است که ویژگی‌های باورنکردنی دارد. او بسیار مؤثر است و چیزی است که من دوست دارم. او یک هدف به تنهایی نیست. او شخصیت بزرگی دارد. او فوق‌العاده مهم و باشکوه است. گذشته ی فوق العاده ای هم به‌عنوان تجربه و هم به‌عنوان جام های مختلفی که برده، دارد. این یک نمایه برتر است و خرید بهتری برای یووه وجود ندارد. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

جورجینیو در مورد کولیبالی:

 

جورجینیو، هافبک چلسی، در مصاحبه با اسکای، درباره ورود کالیدو کولیبالی به لندن گفت: من فکر می کنم کولیبالی خرید بسیار مثبتی برای باشگاه بود. او فقط یک بازیکن قوی نیست، همه ما این را می دانیم، اما او نه تنها در این زمینه به ما کمک خواهد کرد. در زمین و همچنین در رختکن. او به ما کمک خواهد کرد که او چه کسی است. او پیشنهادات دیگری به خصوص از یوونتوس داشت ولی من با او تماس گرفتم که پیش ما بیاید.

 

خبرنگار مدیاست:

 

الگری سال گذشته ناامیدی را تجربه کرد، شکست های مختلف او را از جنگیدن برای پیروزی باز داشت. امسال دیگر الگری هیچ بهانه ای برای عدم موفقیت ندارد.

 

ارتور ملو:

 

ماجراجویی آرتور ملو در یوونتوس به پایان خودش نزدیک می شود. هافبکی که در عملیاتی که میرالم پیانیچ را به بارسلونا آورد، وارد تورین شد، آنقدر جزو برنامه های این تیم نیست که الگری هفته ها پیش این موضوع را به اطلاع وی رساند.

 

ورنر:

 

تیمو ورنر، متولد 1996 چلسی و مهاجم ملی پوش آلمان، همچنان یکی از اهداف یوونتوس برای تقویت خط حمله است. به گزارش یورو اسپورت، در ساعات اخیر این احتمال وجود دارد که این بازیکن برای یک فصل با فرمول قرضی به تورین برود. چلسی در واقع نمی خواهد مالکیت ورنر را که 60 میلیون یورو پرداخت کرده است بفروشد، در حالی که آنها می توانند او را در باشگاه دیگری قرص دهند تا به او فرصت راه اندازی مجدد بدهند.

 

میلینکوویچ:

 

یوونتوس و اینتر میلنکوویچ را دوست دارند، اما فیورنتینا منتظر پاسخ به پیشنهاد تمدید سه ساله در هفته آینده است. در چند ساعت گذشته، علاقه تاتنهام به مدافع صربستانی نیز وجود دارد. یوونتوس او را در صورت جدایی روگانی، خریداری میکند.

 

فابین رویز:

 

یوونتوس آماده است تا برای فابین رویز، هافبک متولد 1996 تیم ملی اسپانیا، با تیم ناپولی مذاکره کند. طبق گزارش لرپبلیکا، باشگاه یوونتوس پس از مصدومیت پوگبا، مایل به خرید یک هافبک دیگر است.. فابیان رویز که قراردادش با ناپلی ها در ژوئن 2023 به پایان می رسد، به نظر نمی رسد تمایلی به تمدید داشته باشد، بنابراین به شایعات در مورد آینده او دامن می زند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: