نقل و انتقالات آرشیو خبر ها
امکان بازگشت به یوونتوس اصلا وجود ندارد ! تیم بعدی ؟ رم یا ناپولی

امکان بازگشت به یوونتوس اصلا وجود ندارد ! تیم بعدی ؟ رم یا ناپولی

ناپولی پیشنهاد رسمی برای پائولو دیبالا ستاره سابق یوونتوس که هنوز باشگاهی ندارد ارائه کرده است.

 

این ملی پوش آرژانتینی در تابستان امسال رسما از بیانکونری جدا شد زیرا قراردادش ماه گذشته به پایان رسید. یوونتوس تصمیم گرفت قرارداد خود را تمدید نکند و به دیبالا اجازه داد تا به عنوان بازیکن آزاد، یووه را ترک کند.

 

چندین باشگاه به او علاقه نشان داده اند، به ویژه اینتر که پس از ترک یووه بیشترین شانس را برای جذب او داشت. با این حال، به نظر می رسد تصمیم نراتزوری برای جذب روملو لوکاکو باعث کندی حرکت آنها برای جذب دیبالا شود.

 

نراتزوری هنوز باید بازیکنان را قبل از اینکه بتوانند پیشنهاد رسمی خود را برای بازیکن سابق پالرمو ارائه دهند، به فروش برساند. این وضعیت می تواند باعث شود که آنها مهاجم را از دست بدهند زیرا سایر تیم ها در حال انجام حرکات خود هستند و اینتر شاید علاقه ی زیادی به جذب دیبالا نداشته باشد.

 

همانطور که توسط Tyc Sport گزارش شده است، یکی از باشگاه هایی که حرکت خود را برای دیبالا آغاز کرده است، ناپولی است.

 

طبق گزارش ها، پارتنوپی ها پیشنهاد رسمی برای دیبالا ارائه کرده اند، که در حال حاضر در حال ارزیابی آن است. جدا از ناپولی، گزارش های متعددی حاکی از آن است که رم نیز پیشنهاد خود را برای جذب این بازیکن آرژانتینی ارسال کرده است.

 

به غیر از ناپولی، رمی ها با هدایت مورینیو نیز به دنبال جذب دیبالا هستند و گفته می شود پیشنهاد رم برای دیبالا جذاب تر از ناپلی ها بوده است.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: