نقل و انتقالات آرشیو خبر ها
آخرین اخبار از نقل و انتقالات تیم یوونتوس

آخرین اخبار از نقل و انتقالات تیم یوونتوس

روزهای نقل و انتقالات تابستانی به سرعت برای تیم یوونتوس ایتالیا سپری می شود و هواداران بانوی پیر در انتظار خریدهای بعدی تیم خود هستند تا بتوانند با خیالی راحت به تماشای یک فصل سخت بنشینند. در ادامه آخرین اخبار را در این زمینه بررسی خواهیم کرد.

 

شیک:

 

یوونتوس و مدیر برنامه های این بازیکن مذاکرات دوباره ای را اغاز کرده اند ولی سران سمپدوریا تمایل زیادی به فروش این بازیکن به یووه ندارند اما به خوبی از این موضوع آگاه هستند که شبک تنها خواهان حضور در یووه می باشد.

 

البته گازتا در این رابطه مدعی شد که یووه ممکن است برای خرید او همچنان صبر کند تا بتواند در فصل آینده او را به دست آورد.

 

مارکیزیو:

 

شرایط او به صورت کامل تغییر پیدا کرده و بازیکن ارزشمند تیم یوونتوس در فصل جاری هم با پیراهن سیاه و سفید ادامه خواهد داد.

 

رناتو سانچز:

 

یوونتوس درخواست نهایی خود را برای خرید قرضی این بازیکن تقدیم سران بایرن کرده و در انتظار پاسخ انها می باشد. یوونتوس حق خرید این بازیکن را نیز طلب کرده است.

 

استروتمن:

 

روزنامه های ایتالیایی امروز در 2 خبر متفاوت به پیشنهاد تیم یوونتوس برای خرید استروتمن خبر دادند و مدعی شدند یووه حاضر است مبلغ 15 میلیون یورو به همراه کوادرادو را به تیم جالوروسی بدهد و روزنامه ای دیگر اعلام کرد یووه حاضر است این مبلغ را به 20 میلیون هم افزایش دهد.

 

گفتنی است، رمی ها برای فروش این بازیکن رقم 43 میلیون یورو درخواست کرده اند.

 

گارای:

 

در حالی که پیش از این اعلام شده بود گارای مدافع آرژانتینی باشگاه والنسیا به زودی راهی یووه خواهد شد، امروز توتو مدعی شد که او 2 پیشنهاد بسیار عالی از سوی تیم های انگلیسی هم دریافت کرده است.

 

کیتا:

 

توتو در رابطه با این بازیکن اعلام کرد که یووه همچنان پیگیر وضعیت او می باشد ولی حاضر به پرداخت رقم 30 میلیون یورو که مد نظر سران لازیو می باشد، نیست.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: