مصاحبه آرشیو خبر ها
او می‌خواهد زوج هیگواین در یووه باشد

او می‌خواهد زوج هیگواین در یووه باشد

جيووانی كین برادر مویس كین در گفتگو با یكی از رسانه‌های ایتالیایی زبان، در خصوص آخرین وضعیت مهاجم 17 ساله یووه، اظهارات جالب توجه‌ای انجام داده كه خلاصه‌ای از آن را با هم مرور می‌كنیم:

 

ما هركاری كردیم نتوانستیم با برادرت در آمریكا صحبت كنیم. تو چطور او را پیدا می‌كنی؟

 

به دلیل اختلاف زمانی بین ایتالیا و آمریكا من هم در ارتباط با او كمی مشكل دارم اما در آخرین مكالمه‌ای كه با او داشتم، مویس از ورود كاروان یووه به بوستون خبر داد و گفت كه همه چیز به خوبی پیش می‌رود. او از نمایش خوبش مقابل PSG خوشحال و راضی بود؛ خلاصه آنكه منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقاتی پیش خواهد آمد.

 

فایلی صوتی در اختیار ماست كه در آن مویس از علاقه‌اش به قرار گرفتن در كنار هیگواین و همكاری به عنوان زوج كناری او در زمین صحیت می‌كند. شما هم آن را شنیده‌اید؟

 

من هم چیزهایی در این خصوص در روزنامه‌ها خوانده‌ام. مویس این روزها به خوبی همراه با تیم تمرین می‌كند و برای اثبات خودش به شدت تلاش می‌كند. او دوست دارد در یوونتوس بماند و مثل بازیكنان بزرگ و قدیمی این تیم مثل: بوفون، كیه‌لینی و ماركیزیو جزئی از تاریخ این باشگاه شود. او هنوز بسیار جوان است و باید از فرصت‌هایی كه به او داده می‌شود به بهترین شكل استفاده كند.

 

چند ماه پیش بود كه شایعاتی در خصوص انتقال قرضی او به تیمی از لیگ هلند مطرح شد و اینكه این می‌تواند فرصتی مناسب برای پیشرفت او محسوب شود؛ اخیراً هم كه حرف از ورونا است.

 

هرگز هیچ صحبتی با هیچ باشگاهی در هلند انجام نشده و داستان پیشنهاد ورونا را نیز من اطلاعی از آن ندارم هرچند چیزهایی در مورد آن در روزنامه‌ها خوانده‌ام. ورود بازیكنان جدید از جمله برنادسكی به یووه بسیار خوب و خوشحال كننده است. حضور آنها هرچند كار را برای قرار گرفتنش در تركیب دشوار می‌كند اما مویس همیشه تشنه یادگیری از بازیكنان با تجربه و با كیفیت است.

 

آینده برادرتان در 5 سال آینده را چطور می‌بینید؟

 

من امیدوارم او به زودی تبدیل به یكی از بهترین و قدرتمندترین مهاجمان فوتبال در دنیا شود. انتقادها نمی‌تواند در آینده او تأثیر زیادی بگذارد. بالاخره هر چه باشد همه ما عملكرد موفق او در تیم پریماورای یوونتوس را دیده‌ایم. هركسی كه او را از نزدیك می‌شناسد می‌داند كه او یك پدیده جوان است.

 

و اولتیماتوم كادر فنی به او نیز صحت دارد؟

 

بله اما فقط در همین حد كه آلگری از او خواسته تمام حواسش را به همراهی و پیشرفت در كنار تیم متمركز كند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: