مصاحبه آرشیو خبر ها
پیروزی تنها چیزی است که اهمیت دارد

پیروزی تنها چیزی است که اهمیت دارد

توماس رینکون بعد از انجام اولین بازی در ترکیب ثابت برابر آتالانتا، جمع‌بندی نسبتا جامعی در مورد دو هفته‌ی ابتدایی‌اش در باشگاه به اسکای‌اسپورت ارائه داده‌است.

 

تاثیرات مثبت زودهنگام

 

دیدن ورزشگاه تقریبا پر برای بازی کوپا ایتالیا شگفت‌انگیز است، اما بالاخره این یوونتوس است، من اینجا احساس فوق‌العاده ای دارم، هم‌تیمیهایم خوش آمدگویی گرمی از من به عمل آورده‌اند، آنها همه افرادی برنده و حقیقتا حرفه‌ای‌های واقعی هستند. وقتی به وینوو می‌آیید، بلافاصله می‌فهمید که باید به سختی تلاش کنید تا به اهداف باشگاه برسید. شخصیت‌های سرسختی اینجا هستند که می‌دانند، چگونه باید جدی باشند و خود را به بهترین نحو برای بازی‌ها آماده کنند.

 

تحلیل بازی با آتالانتا

 

ما بازی خوبی انجام دادیم و به دور بعد رسیدیم. آتالانتا تا پایان ما را به چالش کشید، آنها تیم روی فرمی هستند و نیمه‌ی دوم نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند. مهم‌ترین موضوع این بود که ببریم و به مرحله‌ی یک‌چهارم نهایی برسیم، اما درست است، ما باید در آینده در کل 90 دقیقه روی بازی متمرکز باشیم تا با این همه خطر مواجه نشویم. ‌.

 

تطبیق با سبک آلگری

 

من سخت تلاش می کنم تا خودم را به بهترین شکل ممکن به سبک بازی مربی تطبیق بدهم، این اولین بازی من به عنوان یار اصلی بود، ما در نهایت کارمان را انجام دادیم، اما شخصا می‌دانم که می‌توانم چیزهای بیشتری به تیم بدهم. تا الان من در نقش‌های تهاجمی‌تری در خط هافبک بازی کرده ام، در حالی‌که در تمرینات بیشتر جلوی مدافعان بازی می‌کنم، ما روزانه در تلاشیم تا به پیشرفت ادامه دهیم.

 

بازی بعدی: فیورنتینا

 

بازی خارج از خانه ی روز یکشنبه برابر فیورنتینا سخت خواهد بود و ما باید بی‌نهایت جدی با آن روبرو شویم چیزی که البته همواره برای یوونتوس مطرح است. آنها تیم سازمان‌یافته‌ای هستند و پر از بازیکنان تکنیکی اند. ما باید روی بازی خودمان تمرکز کنیم، با این همه در کنارش نتیجه ی مثبتی هم بگیریم.

 

تحت تاثیر پائولو

 

وقتی پائولو کنارتان است فقط باید در تمرینات نگاهش کنید تا بفهمید او چقدر بازیکن فوق العاده‌ای است. او تکنیک باورنکردنی‌ای دارد و حتی هنوز هم جای پیشرفت زیادی دارد. امیدوارم که به خاطر خودش بتواند به پیشرفتش روز به روز ادامه بدهد.

 

پیروزی اساس همه چیز است

 

اولین چیزی که در یوونتوس مرا شیفته‌ی خودش کرد، این بود که پیروزی چقدر مهم است، ترجیحا با بازی زیبا، اما حتی وقت‌هایی که با تمام قدرت بازی نمی‌کنیم، باید از کسب امتیاز کامل اطمینان حاصل کنیم. این فلسفه ی برجسته‌ی اینجا است، هر روز تنها به این فکر می‌کنیم که چطور بازی را ببریم!

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
نازنین راهبر
نازنین راهبر«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: