مصاحبه آرشیو خبر ها
دیبالا ذهن مرا می خواند!

دیبالا ذهن مرا می خواند!

هافبک یوونتوس میرالم پیانیچ در مورد رابطه اش با پائولو دیبالا می گوید، او که تابستان امسال از رم به بیانکونری پیوسته است، از همین الان درک خوبی از هم تیمی جدیدش دارد. او در مصاحبه ای با اسکای گفت:

 

من رابطه ی بسیار خوبی با پائولو دارم. او قبل از اینکه من به او پاس بدهم متوجه می شود و بازی کردن با کسی مثل او خیلی آسان است. با این حال همه ی مهاجمان بسیار قوی هستند، انتخاب برای مربی آسان نخواهد بود. تلاش می کنم توپ های خوبی در اختیارشان قرار دهم، چون می دانند چطور از آنها استفاده کنند. چه کسی ضربات آزاد را می زند؟ رقابتی در کار نیست، مهم ترین چیز این است که هر کس اعتقاد دارد می تواند آن را به گل تبدیل کند پشت توپ قرار بگیرد. چیزی که برای من اهمیت دارد پیروزی تیم است ، اما البته که می خواهم تعداد زیادی کاشته را به گل تبدیل کنم.

 

پیانیچ سپس در مورد اهداف بانوی پیر در فصل پیش رو صحبت کرد:

 

یووه تیم خوبی ساخته است، آنها تا قبل از این هم تیم فوق العاده ای داشتند که پنج قهرمانی پیاپی در سری آ‌ به دست اورده بود. پس این بشگاه همواره هدفش پیروزی است و همواره می خواهد پیشرفت کند. آنها دوباره تیم قدرتمندی را فراهم کرده اند، اما ما باید در زمین نشان دهیم که تیم قدرتمندی هستیم. پس مسئله ی مهم این است که در همان ابتدای فصل پیام مهمی (را به بقیه) برسانیم. من خودم را در اختیار تیم قرار می دهم تا مثل پنج سال گذشته به پیروزی ادامه دهند. تا به اینجا هم به عنوان پشت مهاجم و هم به عنوان رجیستا بازی کرده ام. واضحا این دو پست متفاوتند، اما هر دوی آنها را دوست دارم. در برابر وستهم به عنوان رجیستا بازی کردم و حس خوبی داشتم، اما واضحا نیاز داریم چیزهایی را باز تعریف کنیم و تلاش خواهیم کرد در بازی بعدی این کار را انجام دهیم.

 

لیگ قهرمانان؟

 

هدفمان این است که تا جای ممکن پیش برویم در سالهای اخیر یوونتوس نشان داده است که در سطح تیم های قدرتمند دیگر جهان است، ما ابتدا به دور گروهی فکر می کنیم، بعد از دور دوم هر اتفاقی می تواند بیفتد، و معمولا جزئیات است که تفاوت ها را رقم می زند.

 

فروش پل پوگبا؟

 

پل اینجا بسیار خوب کار کرده بود و خاطره ی زیبایی از خود برای باشگاه، هواداران و هم تیمی هایش به جای گذاشت. گاهی نقطه ای می رسد که بازیکن حس می کند باید محیطش را تغییر دهد و ما برای او آرزوی موفقیت می کنیم.

 

پیانیچ خود تابستان امسال از رم به بیانکونری پیوسته است، او در بازگشت به المپیکو انتظار چه استقبالی دارد؟

 

من انتظار یک بازی دشوار برابر یک تیم قدرتمند که توسط یک مربی عالی هدایت می شود، دارم. من پنج سال شگفت انگیز را در رم گذراندم و برایم بازی خاصی خواهد بود، اما حالا لباس دیگری را بر تن دارم و هرکاری می کنم تا برنده شوم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
نازنین راهبر
نازنین راهبر«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: