مصاحبه آرشیو خبر ها
دی ماریا توضیح می دهد : چرا پاسخ یوونتوس را دیر دادم

دی ماریا توضیح می دهد : چرا پاسخ یوونتوس را دیر دادم

یوونتوس یوونتوس است، آنها عناوین زیادی کسب کرده اند، این باشگاه بزرگ با کیفیتی فوق العاده است. در دو سال گذشته پیروزی زیادی کسب نکرده اند اما می خواهد به بالاترین سطوح بازگردد، میل زیادی وجود دارد برای بازگشت یوونتوس به سطوح عالی وجود دارد.

 

صحبت های بالا بخشی از مصاحبه ی دی ماریا خرید جدید یوونتوس بود. وی در ادامه گفت:

 

دی ماریا:

 

من با دیبالا در مورد یوونتوس صحبت کردم، او به من گفت که این تیم به اندازه خانواده مهم است و من اینجا خوب خواهم بود و آنها با من خوب رفتار خواهند کرد و اینطور است، خیلی از بچه ها می خواستند من بیایم اینجا مثل بوفون.

 

بازیکنان جوان یوونتوس؟

 

من عاشق کار با بازیکنان جوان و کمک به آنها برای داشتن ذهنیت برنده، دانستن نحوه بازی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ هستم، و این یکی از چیزهایی است که در تصمیم من برای انتخاب یوونتوس تاثیر گذاشت.

 

دی ماریا:

 

از داشتن بازیکنانی مانند کیزا و ولاهوویچ خوشحالم، آنها استثنایی هستند و چیزهای زیادی به ما خواهند داد.

 

― پاردس؟

 

او قبلا در ایتالیا بازی کرده است و یوونتوس را به خوبی می شناسد، من با او خیلی دوست هستم، ما با هم زیاد صحبت می کنیم اما در مورد مسائل شخصی مانند خانواده و مواردی از این دست.

 

به جز یوونتوس تیم دیگری به شما علاقه مند بود؟

 

یوونتوس تنها تیمی بود که به طور جدی با من صحبت کرد، آنها حدود 40 روز مرا دنبال کردند و من برای عظمت این باشگاه حاضر شدم بیایم، بازیکنان زیادی در همه ی سطوح دارد.

 

― یوونتوس؟

 

می دانستم که پوگبا می تواند به یوونتوس بیاید، باورنکردنی است، بازیکنان جوانی هستند که در اینجا به کمک نیاز دارند، میل زیادی برای کمک به این تیم برای بازگشت به کسب همه چیز است.

 

― بوفون؟

 

رابطه خوبی با جیجی دارم، او آدم فوق العاده ای است، روزی که قراردادم را امضا کردم با او صحبت کردم، او می خواست من به یوونتوس بروم.

 

دوست داری کجا تو زمین بازی کنی؟

 

من بازیکنی هستم که دوست دارم در هر جایی بازی کنم، دوست دارم بخشی از 11 بازیکن در زمین باشم، شخصیت قوی دارم و همیشه می خواهم برنده شوم، ترجیح می دهم در جناح راست بازی کنم، اما تصمیم به مربی بستگی دارد.

 

دی ماریا:

 

وقتی تیمی مانند یوونتوس از شما می پرسدریال پس رد کردن تقریبا غیرممکن است، من واقعاً می خواستم به اینجا بیایم، به دلیل برخی مسائل خانوادگی دیر پاسخ دادم، سپس تیم ملی و سپس تعطیلات.

 

نقش مورد علاقه شما؟

 

مثل همیشه دوست دارم پاس گل بدهم، می خواهم تمام تلاشم را برای این تیم انجام دهم، امیدوارم بتوانم به اندازه سال های گذشته پاس گل بدهم.

 

دی ماریا:

 

خوشحالم که اینجا هستم و می توانم این پیراهن را بپوشم، این واقعا عالی است که بخشی از تاریخ این باشگاه باشم، مورد استقبال همه قرار گرفته ام.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: