مصاحبه آرشیو خبر ها
کریستین ویری : یوونتوس آلگری افتضاح است ، یک ناامیدی بزرگ ؛ ولاهوویچ شبیه من است

کریستین ویری : یوونتوس آلگری افتضاح است ، یک ناامیدی بزرگ ؛ ولاهوویچ شبیه من است

یوونتوس امسال برای اولین بار در چندین سال اخیر موفق به جذب هیچ جامی نشد و عملکرد آلگری در این تیم صدای بسیاری از هواداران و حتی اسطوره های بیانکونری را در آورده است.

 

پس از السیو تاکیناردی که به یوونتوس آلگری حمله کرده بود اینبار بوبو ویری شدیدا عملکرد این سرمربی ایتالیایی را مورد انتقاد قرارداده است.

 

کریستین ویری در مصاحبه با شبکه DAZN اظهار داشت:

 

بعضی میگویند که عملکرد یوونتوس در این فصل فاجعه بار نبوده و ناکامی بزرگی رخ نداده است ولی من به شما می گویم اتفاقی که در یووه افتاده عملا یک ناکامی بزرگ است زیرا این تیم ، بازیکنان و پتانسیلی دارد که باید هر فصل برای فتح اسکودتو بجنگد نه اینکه سرمربی تیم بارها عنوان کند که هدف ما کسب رتبه چهارم است و مدعی قهرمانی نیستیم … آنها در ژانویه ولاهوویچ یکی از بهترین مهاجمان جهان و بهترین گلزن لیگ را جذب کردند ولی هیچ پیشرفتی در روند کاری تیم حاصل نشد، با این اوصاف چگونه می توانید این ناکامی را توجیه کنید و چه می توانید بگویید ؟! صحبت از کمبود بازیکن در یووه خنده دار است.

 

مهاجم شبیه به من؟

 

البته که ولاهوویچ، او یک مهاجم چپ پا و گلزن است درست همانند من البته اسکاماکا نیز شباهت هایی به من دارد.

 

رقابت سری آ ایتالیا و ماسیمیلیانو آلگری؟

 

در جدول سری آ اینتر در رتبه دوم و یووه چهارم است، جایگاهی که اصلا در شأن بیانکونری نیست. یووه آلگری تیمی است که بازیکنان حتی دو پاس پشت سر هم نمی توانند بهم بدهند بهترین تعریفی که می توان از تیم آلگری کرد همین است و این یک ناامیدی بزرگ برای تیمیست که باید هرسال برای فتح اسکودتو بجنگد و زیبا بازی کند. برخلاف یووه ، میلان و ناپولی و حتی آتالانتا فوتبال خوبی ارائه میدهند و خوب بازی میکنند. بنظر من رقابت برای کسب عنوان قهرمانی تا هفته پایانی ادامه خواهد داشت و هر دو تیم میلان و اینتر شایسته این جایگاه هستند.

 

راسپادوری و اسکاماکا؟

 

هر دو بازیکنان خوبی هستند ولی باید یاد بگیرند که گل های بیشتری بثمر برسانند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
محمدرضا طاهری منش
محمدرضا طاهری منش«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: