لیگ اروپا آرشیو خبر ها
كنفرانس خبری سرمربی

كنفرانس خبری سرمربی

دیداری دیگر از رقابت های اروپایی فرا رسید و یوونتىس در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تیم پرتغالی اسپورتینگ خواهد رفت.

 

الگری در این رابطه گفت:

 

جو تیم خوب است و ما باید به توازن برسیم. ما نمی توانیم افسرده شویم فقط به این دلیل که در برگامو مساوی کردیم و به لازیو باختیم. باخت ها و تساوی ها همیشه رخ می دهند. در فوتبال برخی اوقات اتفاقات به خوبی پیش می روند و بعضی مواقع نیز به بد می شوند، همان طور که رقبا نیز گاهی خوب هستند و گاهی در شرایط خوبی نیستند. این طبیعی است و ما باید بر روی اشتباهاتمان کار کنیم.

 

او افزود:

 

ما شروع خوبی در این فصل داشته ایم و تنها تیمی که کار بزرگ و مهمی کرده است، ناپولی می باشد. آنها هر هشت بازی خود را برده اند و تا اینجا باید بگوییم، فصل آنها بوده است. فصل طولانی و هیجان انگیزی در پیش است و به دلیل اینکه رقابت های مستقیم با سایر مدعی ها در هفته های پایانی وجود دارند، فصل تماشایی خواهد بود. من از همین حالا به ماه مارس و 5 هفته پایانی فکر می کنم، به آن فشار ها، آماده سازی برای بازی ها و... که دوره سرگرم کننده ای را خواهند ساخت.

 

سرمربی ادامه داد:

 

در حال حاضر مهم ترین مسئله، بازی فرداست. در برابر تیمی که به خوبی دفاع می کند و مربی با تجربه ای دارد، بازی پیچیده ای در پیش رو داریم. آنها واقعا در برابر بارسا نمایش خوبی داشتند، پس باید با صبر زیاد بازی کنیم و ذهنیت مناسبی داشته باشیم. می دانیم که این دو بازی می تواند برای صعود ما تعیین کننده باشند.

 

او افزود:

 

اگر ما 100 بار به هیگواین توپ بدهیم، فکر کنم او می تواند 110 گل به ثمر برساند ولی فقط به دلیل آماده نبودن فیزیکی، این اتفاق رخ نداده است و ما باید این را بپذیریم. ما در حال حاضر باید روی ضعف های خود در بخش دفاعی و مدیریت بازی کار کنیم.

 

وی ادامه داد:

 

همان طور که گفتم، فردا بازی بسیار سختی خواهیم داشت. یک نبرد در لیگ قهرمانان که از سایر رقابت ها متفاوت است.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: