لیگ اروپا آرشیو خبر ها
سـزاوار رفتن به فینال بودیم

سـزاوار رفتن به فینال بودیم

آنتونیو کونته ، سرمربی یوونتوس پس از حذف برابر بنفیکا و از دست دادن فینال برابر خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد .

" ما سزاوار رسیدن به فینال بودیم . فکر می کنم که همه تلاشمان را هم انجام دادیم اما نتوانستیم کار را تمام کنیم . شاید نیاز به تمرکز بالاتری داشتیم "

" درست است که اکنون رویای رسیدن ما به فینال از بین رفت ، اما فکر می کنم که مستحق رسیدن به این مرحله بودیم . زیرا در زمین در هر دو بازی همه تلاشمان را انجام دادیم "

" واقعا متاسفم که بنفیکا دائم بازی را متوقف می کرد و داور همه به آن ها تذکری نمی داد . بازی در بسیاری از صحنه ها از جریان افتاد و فکر نمی کنم این چیز خوبی باشد "

" بنفیکا دفعات زیادی بازی را متوقف کرد ، در کل بازی حدود 49 دقیقه بطور درست در جریان بود و فکر نمی کنم که این به معنی یک بازی واقعی باشد "

" قبل از بازی در این مورد هشدار داده بودم و گفته بودم که آن ها بدنبال متوقف کردن بازی خواهند بود . مطمئنا زیبا نخواهد بود بازی که حداقل 60 دقیقه نیاز به حرکت ، ایجاد موقعیت و زیبایی دارد تنها نزدیک به یک نیمه به طور مفید در جریان باشد "

" از ابتدای بازی هم این اتفاق رخ داد و آن ها از دقیقه 11 شروع به اتلاف وقت کردند . آن ها مدام از انجام بازی جلوگیری کردند و ما هم نتوانستیم مشکل را حل کنیم "

" انتظار داشات یک گل از یووه در این بازی چیز زیادی نبود . بازی که ما حملات زیادی کردیم ، فشار زیادی آوردیم و بارها تا محوطه جریمه بنفیکا رفتیم . اما هربار یا با دفاع خوب آن ها روبرو شدیم و یا اینکه اشتباهاتی را انجام دادیم "

" تیم بنفیکا نیز با تجربه زیادی بازی کرد و متاسفانه آن ها تجربه بالای خودشان را به رُخ ما کشیدند . در دفاع و حمله بسیار خوب بودند و زمانی که تحت فشار بودند ، بخوبی یارگیری می کردند "

" متاسفانه آن ها با دو گلی که در بازی رفت به ما زدند ، توانستند صعود کنند . اما به نظرم ما سزاوار رفتن به فینال بودیم "

" من از بازیکنانم ممنون هستم زیرا آن ها همه توان خود را گذاشتن . همچنین از هواداران در ورزشگاه که جو بسیار خوبی را ایجاد کرده بودند . ما می توانستیم صعود کنیم ، اما در عین شایستگی موفق نبودیم "

" اما بنظر ما می توانیم قهرمانی سوم را در لیگ بدست بیاوریم ، این هم چیز فوق العده برای ما خواهد بود . اگرچه ما برای رسیدن به لیگ اروپا هم تلاش زیادی کردیم "

" اگر می توانستیم موقعیت هایی که داشتیم را استفاده کنیم ، اکنون در فینال بودیم . فکر می کنم یووه شایستگی حضور در فینال را داشت ، اما 2 گل در بازی رفت برای ما دردسر ساز شد "

" یوونتوس در این فصل شور و هیجان زیادی را برای هواداران خود به ارمغان آورد . در لیگ نتایج بسیار خوبی را کسب کرد و در لیگ اروپا هم توانست به نیمه نهایی برسد "

" در انتها فکر می کنم باید متشکر همه بازیکنانم باشم که در همه بازی ها تلاش زیادی کردند . در این بازی هم با شایستگی زیادی بازی کردند "
«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
سهیل شناس خوش
سهیل شناس خوش«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: