لیگ اروپا آرشیو خبر ها
ما اروپایی نیستیم ( یوونتوس 0 - 0 بنفیکا )

ما اروپایی نیستیم ( یوونتوس 0 - 0 بنفیکا )

یک شب تلخ اروپایی دیگر برای یوونتوسی ها رقم خورد و بانوی پیر یک بار دیگر در دیدارهای حساس ناکام ماند و نتوانست به فینال لیگ اروپا برسد تا شبی تاریک برای سیاه و سفید پوشان رقم بخورد.

آنتونیو کونته ، سرمربی تیم یوونتوس برای نیمه ی اول دیدار مقابل بنفیکا از ترکیب زیر استفاده کرد و تلاش شاگردان وی نتیجه ای بهتر از تساوی 0 - 0 در بر نداشت.

بوفون - کاسرس - بونوچی - کیلینی - لختشتاینر - ویدال - پیرلو - پوگبا - آزاموا - توز - یورنته

بنفیکا بازی را با سرعت فوق العاده زیادی آغاز کرد و تصمیم داشت در همان دقایق بازی دروازه ی یووه را باز کند و بانوی پیر را غافلگیر کند اما تلاش بازیکنان این تیم نتیجه ای در بر نداشت و بنفیکا نتوانست از حملات طوفانی خود بهره ای ببرد.

یوونتوسی ها که برای صعود تنها به یک گل نیاز داشتند ارام ارام به سمت دروازه ی حریف حمله ور شدند و برنامه های کونته بیشتر از کناره های زمین پایه ریزی شده بود و پوگبا متمایل به سمت چپ بازی می کرد.

شاگردان کونته نمایش بهتری را نسبت به تیم حریف داشتند و تعداد ضربات آنها به سمت دروازه به عدد 10 رسیده بود اما کیفیت ضربات نهایی از سوی بازیکنان یووه چندان ایده ال نبود و همین موضوع سبب شد تا یووه نتواند در نیمه ی اول گلی را به ثمر برساند.

شاید ضربه ی سر ویدال تنها موقعیت حساس یوونتوس در نیمه ی اول به شمار می رفت و در سایر حملات بازیکنان یووه در خلق موقعیت خطرناک ناتوان بودند.

در نیمه ی دوم شاهد مسابقه ی یک طرفه بودیم و بازیکنان یوونتوس تمام زمان مسابقه را در اختیار داشتند اما بی دقتی شاگردان کونته و خوش شانسی بازیکنان حریف باعث شد تا هیچ کدام از توپ های یووه راهی به دروازه پیدا نکند و بانوی پیر اروپا نتواند افتخار اروپایی دیگری کسب کند و در نیمه نهایی حذف شد.
«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
سهیل شناس خوش
سهیل شناس خوش«نگارنده اخبار»
ارتباط با نگارنده: