کنفرانس خبری الگری ! پیروز شدیم ولی کافی نیست

کنفرانس خبری الگری ! پیروز شدیم ولی کافی نیست

شاگردان ماسیمیلیانو الگری سرمربی تیم یوونتوس در یک بازی پر گل موفق به شکست تیم کیه وو شدند تا جایگاه خود را در جدول رقابت های سری آ مستحکم تر از قبل کنند.

 

سرمربی در پایان دیدار گفت:

 

نتیجه ی خوبی را در این بازی کسب کردیم ولی باید یاد بگیریم که در همه ی بازی ها این شرایط برای ما به وجود نمی آید و مجبور به پیشرفت هستیم. من در این بازی پیانیچ را یک خط جلو تر مدافعان قرار دادم و او نمایش خوبی داشت و نقش خود را به خوبی ایفا کرد. 

 

او افزود:

 

به دلیل بازی های ملی مجبور به تغییراتی در ترکیب تیم بودیم که بعضی از آنها برای اولین بار بود. ما در این مسابقه دروازه ی خود را حفظ کردیم و این یک نکته ی مثبت بود اما باید به سرعت پیشرفت کنیم. امروز با سه مدافع نیز بازی کردیم و با توجه به فرصت کمی که داشتند، نمایش خوبی را به اجرا گذاشتند

 

او به دیبالا اشاره کرد و گفت:

 

دیبالا بازیکن بزرگی است و همه چیز را برای بهتر شدن در اختیار دارد، او در میان 4‐5 بازیکن برتر جهان قرار دارد و همیشه در حال پیشرفت است. او را می توان با مسی، نیمار و رونالدو نیز مقایسه کرد 

 

آینده ی دیبالا:

 

آینده ی او در یووه می باشد و من از این موضوع بسیار خوشحالم.

 

اسکودتو:

 

امسال رقابت سختی برای کسب اسکودتو داریم و من حتی تیم های تورینو ― لازیو را نیز مشکلات بزرگی برای مدعیان قهرمانی می دانم و مطمئن هستن که رقابت بسیار دشواری پیش روی ماست.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: