داور ما را تنبیه کرد ولی ما جیجی بوفون را داریم

داور ما را تنبیه کرد ولی ما جیجی بوفون را داریم

یوونتوس با هدایت ماسیمیلیانو الگری در یک بازی نسبتا راحت موفق به شکست کالیاری شد و حالا همه در انتظار ادامه ی روند پیروزی های یووه در فصل جدید هستند.

 

ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس در پایان دیدار گفت:

 

بچه ها در این بازی نمایش خوبی داشتند از آنها ممنون هستم.

 

او افزود:

 

ما بازی را خوب آغاز کردیم ولی در نیمه ی دوم به خوبی نیمه ی اول نبودیم. ما باید هر روز بهبود خود را در عملکردمان مشاهده کنیم و آرام آرام پیش برویم.

 

سرمربی در ادامه گفت:

 

بازیکنان در خط دفاعی بعد از ضربه ی پنالتی عملکرد خوبی داشتند زیرا قبل از آن به صورت خوبی دفاع نمی کردیم و به حریف شانس گلزنی داده بودیم.

 

تصمیم داور:

 

من منتظر تصمیم گیری داور در آن صحنه بودم و او ما را مجازات کرد اما خوشبختانه بوفون همیشه ی شماره ی 1 است و ما را از وضعیت دشواری خارج کرد.

 

او در مورد غیبت بونوچی گفت :

 

این بازیکنان بسیار با استعداد هستند، ممکن است آنها نتوانند پاس های 40 متری را همانند بونوچی بدهند اما مهارت های بالایی دارند.

 

خط هافبک تیم :

 

ما می توانیم با دو بازیکن در خط میانی بازی کنیم، با 3 یا 3/5 بازیکن در این منطقه بازی کنیم. تغییر امشب تاثیر زیادی برای ما داشت، وقتی شما بازیکنانی نظیر خدیرا و متویدی را در اختیار داشته باشید، تفاوت ها ایجاد می شوند.

 

مانژوکیچ :

 

او بازیکنی است که می تواند در خط دفاع و خط حمله به ما کمک کند، هنگامی که ما تحت فشار زیادی هستیم، او کمک فراوانی به ما می کند و بازیکن مهمی برای ماست. زمانی که او همانند بازی مقابل لازیو بد باشد، باعث عصبانیت من می شود.

 

شرایط تیم :

 

در ابتدای راه هستیم و چند تغییر داشته ایم و مطمئنا بازیکنان به زودی در پست های خود جا خواهند افتاد و پیشرفت هایی را شاهد خواهیم بود.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: