الگری: در حال حاضر تنها باید برنده شویم

الگری: در حال حاضر تنها باید برنده شویم

ماسیمیلیانو الگری، مربی یووه بعد از برتری دو بر یک تیم اش برابر ونتزیا تاکید کرد که در حال حاضر تنها پیروزی شدن در هر دیداری مهم است و برای آینده بعد از پایان فصل بررسی و صحبت خواهند کرد.

 

در این شرایط و لحظات تنها پیروز شدن مهم است، ما خوب شروع کردیم و بعد سرعت خوبی گرفتیم اما در ادامه و در طول بازی اشتباهات زیادی مرتکب شدیم، ونتزیا کیفیت خوبی داشت و بازی خوبی انجام داد. در یک صحنه اشتباه مان باعث شد تا حریف به گل برسد اما به خوبی واکنش نشان دادیم و گل دوم را به ثمر رساندیم. ما در حال حاضر برای کسب یکی از چهار سکوی نخست می جنگیم تا در لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده حضور داشته باشیم، بنابر این تنها برتری مهم است.

 

میرتی

 

خوب بازی می کند، به خوبی می داند که چطور کار کند، با این حال جوان است و این نخستین بازی او بود، باید آرام باشد اما در مجموع با آرامش بازی کرد.

 

ریتم تیمی

 

بعد از دقیقه بیست بارها مرتکب اشتباه تکنیکی شدیم، با این ریتم نمی توانستیم تمام طول بازی عملکرد خوبی داشته باشیم و بازی را در کنترل داشته باشیم، در هر حال اشتباه زیاد انجام دادیم.

 

زکریا

 

به او گفته بودم پشت هافبک ها بازی کند اما او بارها پیش رفت و این برای تیم خطرساز بود به ویژه که برناردسکی نیز باز بازی می کرد، ونتزیا خوب دفاع می کرد و به خوبی بازی را جمع می کرد و فضای دفاعی این تیم شرایط را سخت می کرد.

 

و اما سوال مهمی که از مکس پرسیده شد مربوط میشود به شماره ده آینده یووه

 

شماره ده را چه کسی خواهد پوشید، کیه زا، پوگبا و به نظر من در حال حاضر بهتر است در مورد اعداد صحبت نکنیم، ما به این مسئله فکر می کنیم که مصدومین مثل مک کنی و کیه زا و لوکاتلی چه زمان به تیم برمی گردند. شماره ده در یووه بسیار مهم است و بگذارید در آینده به آن فکر کنیم و ببنیم چه می شود.

 

ده به بونوچی

 

برای او بسیار خوشحالم امسال خیلی از میادین دور بود اما تجربه و شخصیت بسیار بالایی دارد و این باعث میشود که دراین شرایط اینگونه موفق شود و گلزنی کند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: