الگری: از دیبالا انتظارات زیاد است

الگری: از دیبالا انتظارات زیاد است

یوونتوس که نخستین جام فصل را در آخرین دقیقه دیدار فینال سوپرکوپای ایتالیا برابر اینتر از دست داد در دیدار این هفته خود در رقابت های سری آ به مصاف رقیب سرسخت دیگری به نام اودینزه خواهد رفت.

 

مکس الگری، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و تاکید کرد فینال با رقابت های فصل متفاوت است.

 

واکنش یووه

 

بحث واکنش وجود ندارد. فینال یک رقابت مستقیم است اما دیدارهای فصل متفاوت است، ما با تیم های متفاوت روبرو میشویم. فردا برابر تیمی به میدان می رویم که بسیار خوب دفاع می کند، این بازی، دیدار متفاوتی نسبت به اینتر و رم خواهد بود. باید صبر داشته باشیم و یک بازی هماهنگ و شفاف داشته باشیم. باید برنده شویم حالا باید نتایج خوبی را برابر تیم های متوسط بگیریم.

 

فرصت به جوانان

 

تغییراتی ایجاد شده، صدوبیست دقیقه بازی کردیم و زمان بازی ها هم بسیار نزدیک است و خستگی بازیکنان را باید سنجید. شرایط بازیکنان کم و بیش خوب است، تنها دنیلو در دسترس نیست.

 

اینتر

 

اینتر در حال حاضر قوی ترین تیم است، در صدر هستند و به عملکردی که گرفته اند ادامه می دهند. هر بازی داستان خودش را دارد. ما حالا باید برابر تیم های متوسط خوب بازی کنیم، انها رقبای متفاوتی هستند. باید خیلی خوب باشیم، انها فضا را برای ما تنگ می کنند و حداکثرتلاش شان را برای نتیجه گرفتن انجام می دهند. در آن دیدار نشان دادیم که بداقبال بودیم اما تیم خوب عمل کرد و بازی خوبی ارائه کردیم. موقعیت هایی داشتیم اما در رسیدن به گل اشتباه کردیم، با این حال پیشرفت کردیم و توانستیم فرصت های خوبی را خلق کنیم. اما به اینتر باختیم، متاسفانه، گل خوردن در دقیقه صدوبیست نحوه بازی را تغییرنمی دهد.

 

آریوابنه و دیبالا

 

می گویید می شود آینده ای برابر دیبالا ساخت، من همیشه به این نکته اشاره کرده ام. اما قراردادها مسائل شرکتی و باشگاهی ست، این را آنها بررسی می کنند. مذاکرات ادامه داد من در این باره نمی توانم صحبت کنم. از نظر فنی برای من دیبالا بازیکن بزرگی ست، زمانی که از پالرمو امد یک پسربچه جوان بود اما حالا بازیکن باتجربه ست و کیفیت فنی بسیار خوبی دارد، بازیکن فوق العاده ای ست، اگر مصدومیت های کمتری داشت با این حال توقع از او بسیار زیاد است. او بازیکن بزرگی ست و ارزش زیادی دارد که هیچ بحثی در این مورد نیست.

 

سیصدمین بازی با یووه

 

فردا سیصدمین دیداری ست که من روی نیمکت یووه خواهم نشست، نمی دانستم. بازی هیجان انگیزی خواهد بود اما هیجان انگیزترین دیدار آن بازی در مادرید بود. بسیار فوق العاده بود، مانند سایر بازی های هیجان انگیز وخاطره انگیز دیگر.

 

عصبانیت

 

من و بونوچی؟ من دربیست سال فقط دو بار محروم شدم، یک بار آن دیدار مقابل ناپولی که رفتم به داور حرف هایی زدم، اشتباه کردم زیرا می توانستم نگویم. به هر حال منم انسان هستم. اما لئو، او جریمه اش را پرداخت کرد و پرونده بسته شد.

 

رابیو

 

مورد انتقاد قرار می گیرد، اما برای من برابر اینتر خوب بازی کرد، در بازی انفرادی نیز نمایش خوبی داشت و برابر بارلا عملکرد خوبی داشت. برای تیم فداکاری می کند و من از این خصوصیات او بسیار خرسندم. خیلی می دود و تلاش اش را برای تیم می کند.

 

کیه لینی ― روگانی

 

فردا دلیخت و روگانی بازی خواهند کرد، کیه لینی را امروز دیدم ولی نمی تواند بازی کند.

 

برناردسکی ― کولوسفسکی

 

بین این دو بازیکن شک دارم، خیلی خوب بازی کردند ما برای بازی فردا تغییراتی خواهیم داشت.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: