یووه،همان یووه همیشگی مان باش

یووه،همان یووه همیشگی مان باش

سرانجام پس از مدتها شاهد روحیه یوونتوسی، یووه بودیم، پس از ماه ها انتظار و افسوس خوردن این بار یوونتوسی را دیدیم که جنگید، تسلیم نشد، بازی کرد و برای رسیدن به هدف اش تلاش کرد و در پایان موفق نیز شد. امشب یوونتوسی را دیدیم که همیشه به دیدن آن عادت داشتیم، یوونتوسی که هرگز تسلیم نمی شود و هرگز انگیزه پیروزی و رسیدن به نتیجه نهایی را از دست نمی داد، این یووه کم و بیش همان روحیه ای را از خود نشان داد که همه تیفوسی های بیانکونری از تیم و بازیکنان شان انتظار دارند و طی ماه های اخیر کمبودش را به خوبی احساس می کردند. این بازی، این نمایش و عملکرد در کنار نتیجه ای که به دست آمد برای مجموعه یووه بسیار ارزشمند است و نوید بازگشت روزهای خوش و خروج از سیاهی ها و ورود به روزهای سفید بیانکوری را می دهد، هر چند که برای ماندن در شرایط کنونی و رسیدن به تعادل باید تلاش کرد و تنها به این بازی بسنده نکرد.

 

این پیروزی و سه امتیاز بسیار مهم آن در حالی به دست آمد که ما شاهد سایه روشن هایی از یووه هستیم و می دانیم یوونتوس با تیم ایده آل شدن همچنان فاصله دارد، با این حال با این نتیجه و پیروزی که امشب یووه در خانه رم به نام خود ثبت کرد می توان امیدوار بود که تیم مکس الگری به آن برتری ویژه و ارزشمند در یک دیدار حساس و بزرگ برای روحیه گرفتن و رسیدن به اعتماد و تمرکزی که برای ادامه مسیر سخت پیش روی شان به آن نیاز داشتند دست یافتند و می توانند با آرامش بیشتری به راه شان ادامه دهند.

 

مارکو لاندوچی که در غیاب مکس الگری هدایت یووه را در این بازی به عهده داشت بعد از پیروزی چهار بر سه تیم اش برابر جالوروسی و مورینیو که در ورزشگاه المپیکوی شهر رم نیز به دست آمد گفت:

 

ما شدیدا مورد انتقاد قرار داشتیم، اما معتقدم که از این شرایط خارج خواهیم شد. وقتی برنده می شوی همه چیز عالی و زیباست. گل لوکاتلی به ما انگیزه و اشتیاق بازگشت را داد و ما موفق به برگشت شدیم. دشیلیو از گلی که زده بسیار خوشحال است، ما امروز نشان دادیم که شخصیت داریم. من امروز پنج، شش سال از عمرام را از دست دادم اما اگر همیشه این طور تمام شود لذت بخش و خوشایند است. ما بازی را با کمی ترس شروع کردیم، می خواستیم تهاجمی بازی کنیم. از روی ضربه ایستگاهی گل خوردیم اما در نیمه دوم همه چیز آهسته آهسته تغییر کرد زیرا در گلزنی مشکل داشتیم. گل دوم به ما کمک زیادی کرد و به ما اعتماد به نفس داد.

 

تعویض ها

 

کی این تعویض ها را گفت؟ خب این یک راز است، نمی توان گفت (می خندد) ما همه کادر فنی در کنار یکدیگر کار می کنیم.

 

الگری و مشکلات

 

نه این درست نیست، ما گل های زیادی زدیم اما در گلزن گل واقعا زجر می کشدیم و این باید حل شود.

 

پنالتی

 

امیدوار بودم.

 

روحیه

 

ما روحیه خوبی داریم، وقتی می بری همه چیز خوب است و شرایط بهتر می شود. ما اشتباهات مان را باید برطرف کنیم اما این نتیجه برای ما ارزشمند بود به ویژه که از نظر تاکتیکی با رم تفاوت داشتیم و این برای ما نکته مثبتی بود، ما بهتر شدیم و در نتیجه موفق شدیم.

 

موراتا

 

بازیکن قوی و با تکنیکی ست و همیشه در خدمت تیم بوده و برای تیم بازی کرده.

 

دیبالا

 

بازی بسیار خوب و یک گل بسیار دیدنی، کیفیت و توانایی خودش را نشان داد.

 

کیه زا

 

رگ به رک شدن زانو، امیدواریم مشکل خاصی نباشد، فردا تحت بررسی قرار خواهد گرفت.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: