الگری: می دانستم امسال باید تیم را تغییر دهیم

الگری: می دانستم امسال باید تیم را تغییر دهیم

یوونتوس بعد از تساوی برابر ناپولی خیلی زود باید خود را آماده دیدار مهم دیگری کند، مصافی مقابل جالوروسی های شهر رم که می تواند از اهمیت و حساسیت بسیار زیادی نیز برخوردار باشد.

 

مکس الگری در کنفرانس خبری پیش از سفر به رم تاکید کرد که یوونتوس هیچ مشکل لاینحلی ندارد و طی یک و دوسال آینده برای اسکودتو خواهد جنگید و دوباره به اوج خود بازخواهد گشت.

 

یووه ― رم

 

مسابقه ای مهم، دشوار و پیچیده خواهد بود. مطمئنا مورینیو تیم اش را بعد از شکست سخت مقابل میلان به بهترین نحو آماده کرده. برای پیروزی در این بازی نمایشی کاملا فنی و قدرتمند لازم است. از نظر فنی این بازی بسیار دیدنی خواهد بود و ما باید بهترین شکل ممکن اماده این بازی باشیم.

 

محرومیت

 

اتفاق های ست که هر از گاهی صورت می گیرد، نظری ندارم.

 

دیبالا ― تغییرات

 

امروز تیم را بررسی می کنم و شرایط را ارزیابی می کنیم. مطمئنا تغییراتی خواهیم داشت. بعضی از بازیکنان بیشتر بازی کردند، هفته سختی را داریم. خوب تمرین کردیم، امروز تمرین و شرایط را در نظر می گیریم و بعد تصمیم خواهیم گرفت.

 

سیستم

 

در این شرایط خیلی مسائل به کیه زا مربوط می شود اگر او بهبودی کامل داشته باشد و البته دیبالا که باید کاملا خوب شده باشد ما ریسک نمی کنیم. برناردسکی که در دیدارهای زیادی بازی کرده حتی اگر از یک ریکاوری بازگشته باشیم. الکس ساندرو که مطمئنا بازی نخواهد کرد. کیه لینی برگشته، کائو و پلگرینی در شرایط مطلوبی قرار ندارد. بعد از سوپرکاپ و دیدار برابر اودینزه و سمپدوریا تقریبا همه بازیکنان را در اختیار خواهم داشت. به هر حال تغییرات مهم خواهند بود. اما نکته مهم داشتن روحیه مناسب و قوی در کنار انجام بازی عالی و رسیدن به نتیجه در رم خواهد بود.

 

آرتور

 

او در شرایط خوبی ست، با امادگی برگشته. مهم تغییرات است حتی اگر نود دقیقه نتواند بازی کند.

 

مشکلات حل نشدنی

 

هیچ مشکلی غیر قابل حلی برای یووه وجود ندارد. ما در حال بهبود و حل مشکلات هستیم. روی مشکلات و مسائلی که ضعف داریم کار می کنیم. ما لیگ قهرمانان و سوپرجام و کوپا را داریم. باید بر روی اهداف مان تمرکز کنیم و برای رسیدن به آنها تلاش کنیم. درک لحظات مسابقه بسیار مهم است، وقتی بازی شروع می شود باید بودن در لحظه را اموخت، باید ارامش را دانست، باید صبور بود. این مسائل بسیار مهم هستند. اینتر، میلان و چند تیم دیگر واقعا خوب و اماده هستند ما برای سه رتبه حال حاضر تلاش می کنیم و باید تا پایان بجنگیم. باید ببنیم مسابقه های مستقیم چطور خواهد شد و به کجا می رسیم.

 

کوادرادو

 

فردا بازی خواهد کرد. پلگرینی بعد از دو روز به تمرینات برگشته اما هنوز اماده نیست. فردا کواداردو و دشیلیو بازی خواهند کرد و نمی توان اشتباه کرد.

 

پاسخ به اظهارات خدیرا

 

من همیشه گفتم که تغییر بازیکنان فکر می شود اما مهم نقش و خصوصیات انها در بازی ست. ما خیلی تغییر کرده ایم. ابتدا بازیکنان بزرگ و باتجربه داشتیم که با حال حاضر متفاوت بود. ما حالا بازیکنانی داریم که تجربه کمتری دارند و دارای ویژگی های متفاوتی هستند. باید روی بهتر شدن و رشد آنها کار کرد و سعی کرد که پیشرفت داشته باشند. ما این کار را خواهیم کرد. بازیکنان مانند ماشین نیستند، بازیکنان خصوصیات متفاوتی دارند برای رسیدن به یک چرخه سال های زیادی در کنار یکدیگر کار کرده اند و برای ساختن چرخه و دوره دیگر باید همچنان کار کرد.

 

ناپولی

 

همه ما انتظار داشتیم که ناپولی را شکست دهیم و فاصله را کمتر کنیم، اما این اتفاق نیافتد و تغییری صورت نگرفت. ما باید بیشتر کار کنیم، باید در کار و کیفیت تیمی ارتقا داشته باشیم، در پاس ها دقت بیشتری داشته باشیم. در ماه ژانویه بازی های رودرروی مهمی داریم اما با ریکاوری بازیکنان شرایط بهتر خواهد شد. دنیلو از دوشنبه باز خواهد گشت، دیبالا در حال بازگشت است و کیه زا نیز بازی خوبی انجام داد. طی پانزده روز همه در دسترس خواهند بود و این نشانه های خوبی ست. باید تهاجمی تر شویم، ناپولی تیمی بود که خوب کار کرد ما گل احمقانه ای خوردیم باید در موقعیت های حمله واقعا بهتر و خطرناک تر ظاهر شویم.

 

بازگشت به یووه

 

من به اینجا امدم می دانستم که سالی همراه با تغییرات است، می دانستم که باید تیم را تغییر داد و طی یکی دو سال تیم را برای اسکودتو اماده کنیم. این به این معنا نیست که در بازی های نمی توانستیم بهتر کار کنیم ما به رشد فکر می کنیم. تیم کم و بیش جوان نبود اما از تجربه کمتری برخوردار بود و این هزینه دارد. در فوتبال نمی شود همه چیز را طی سه ماه تغییر داد. هیچ کس معجزه نمی کند اما ما کار می کنیم و در حال رشد هستیم. ما در مرحله تحقیق، مدیریت و بررسی کامل هستیم. باید صبر کرد، باید ارامش داشت و با توجه به شرایط حرکت کرد. من نمی ترسم، همه دوست داریم که برنده شویم و برای اسکودتو بجنگیم. ما طی یکی و دو سال باید برای ساختن یک تیم قدرتمند بپردازیم و به زودی برای کسب اسکودتو دوباره خواهیم جنگید.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: