الگری: ما باید آرامش و تمرکز خود را برای بازگشت به شرایط عادی به دست بیاوریم

الگری: ما باید آرامش و تمرکز خود را برای بازگشت به شرایط عادی به دست بیاوریم

گویی ناکامی ها و تیرگی های سال گذشته، امسال نیز گریبان بیانکونری را گرفته و یوونتوس همچنان در گردابی از مشکلات گرفتار شده و قصد نجات خود را نیز ندارد. نخستین دیدار سال جدید میلادی یوونتوس با حواشی بسیار زیادی که داشت برابر ناپولی برگزار شد و بانوی پیر در خانه با نتیجه یک بر یک مقابل حریف سرسخت که غایبین زیادی نیز در ترکیب خود به دلیل تست های مثبت بازیکنان اش داشت متوقف شد و نارضایتی های هواداران به قوت خود باقی ماند.

 

مکس الگری کنفرانس خبری بعد از بازی اینگونه شروع کرد:

 

ما عجله داریم، ناپولی خیلی تیم خوب و شایسته ای بود، ما اهدافی داریم و باید در گلزنی واقعا پیشرفت کنیم، باید گل بزنیم. فرصت از دست رفته، این سرنوشت ساز نیست، بازی رودررو بود، انها چهار بازیکن بیرون داشتند، اما ما در بازی رفت شش بازیکن را در اختیار نداشتیم. بازی خوبی انجام دادیم می توانستیم پیش بیفتیم، با این حال کمی مبهم و عجولانه بازی کردیم. بعد از گل تساوی اشتباه کردیم و بازی از دست مان خارج شد. در جدول رده بندی شرایط برابر ناپولی بدون تغییر باقی ماند. اما ما همه چیز را مثبت در نظر می گیریم و در عین حال واقعی، باید بیشتر تلاش کنیم، پیشرفت داشته باشیم، ما به آرامش بیشتری نیاز داریم. با این حال تیم امشب خوب بازی کرد اما ناپولی تیم بسیار عالی و منظمی بود و خوب برنامه های خود را در زمین اجرا کرد. امشب نیز در فرصت های گلزنی و در جلوی دروازه اشتباه کردیم، اشتباهات ما در این منطقه بسیار زیاد است. مشکلاتی در تیم وجود دارد، در ارسال های اشتباه می کنیم، باید بهتر شویم. تیم ما کم گل می زند، اما کیه زا با گلزنی برگشته و این نکته مثبتی ست. باید هافبک های ما گلزنی های خود را شروع کنند، باید گل های آنها را شاهد باشیم و این بازیکنان به تیم کمک کنند. در این بخش گره خورده ایم. همگی باید پیشرفت کنیم تیم نیاز به همه بازیکنان دارد که باید در گلزنی تلاش کنند. در اواخر بازی فرصت گلزنی دیگری داشتیم اما موفق نشدیم، به هر حال دررده بندی این شرایط را داریم و امار گلزنی ما پایین است، در این بخش باید خیلی کار کنیم. نمی توانستیم به این شکل دو امتیاز را از دست بدهیم. یک بار دیگر در چنین شرایطی قرار گرفتیم و در طول بازی نتوانستیم شرایط را به سود خود برگردانیم. باید صحبت کنیم و شرایط را یک بار دیگر بسنجیم. برای بازی های آینده بازیکنان در اختیارمان خواهند بود و امیدواریم نظم بیشتری داشته باشیم.

 

مکس الگری در پایان یک بار دیگر تاکید کرد:

 

ما باید بدانیم که در لحظه چطوربازی کنیم، چطور بازی را در دست بگیریم، چطور از لحظات سخت و فشار حریف خارج شویم، زمانی که اشتباه می کنیم باید بدانیم چطور این مشکل را جبران کنیم، ما به ارامش و تمرکزی نیاز داریم که ما را به شرایط نورمال برگرداند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: