الگری: مسیر مهم و دشوار این فصل از فردا شروع می شود

الگری: مسیر مهم و دشوار این فصل از فردا شروع می شود

سرانجام به یکی از حساس ترین دیدارهای فصل در یکی از پرابهام ترین لحظات فصل جاری رقابت های سری آ رسیدیم، مصافی میان یووه و ناپولی که همواره با حواشی های خاص روبرو بوده و در سال های اخیر با به وجود آمدن شرایط متفاوت که کووید برای فوتبال و ورزش جهان ایجاد کرد مسائل مربوط به این دیدار را با چالش های دوچندانی مواجه ساخته تا همچنان دیدار سیاه و سفید های شهر شمالی تورینو برابر آبی های بندر ناپل از پر حاشیه ترین بازی های رقابت های فوتبال ایتالیا باشد.

 

حالا این دو تیم در نخستین دیدار سال جدید میلادی در شرایطی که پیش از کنفرانس خبری هر لحظه می توانستیم با خبر لغو بازی روبرو شویم با انبوهی از حواشی و مسائل مربوط به بازار نقل و انتقالات و تست های مثبت بازیکنان؛ پنجشنبه شب به میزبانی یوونتوس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

مکس الگری، مربی یووه که در کنفرانس خبری باید به موضوعات مختلف و حساس پیرامون تیم و بازیکنان اش روبرو بود حاضر شد و تاکید کرد ما برای این بازی خودمان را آماده کردیم و می دانیم که این بازی در هر شرایطی برگزار خواهد شد.

 

تیم

 

ما خوب تمرین کردیم، یک کار خوب برای تیم و بازیکنان مان و همه چیز برای آمادگی مان مهیاست. ما به این نیاز داشتیم اما خب غایبانی نیز در این دیدار داریم. بونوچی امروز و فردا غایب است، کیه لینی که تست اش مثبت است و دنیلو که از هفته آینده در دسترس خواهد بود. دیبالا و کیه زا اماده شده اند. پلگرینی و کائو برای بازی فردا همراه تیم نخواهند بود. رمزی امروز برگشته و آرتور که ما منتظر شرایط اش هستیم.

 

موراتا

 

او از اینجا نمی رود. امسال هفت گل بدون احتساب پنالتی و ضربات ایستگاهی زده. اما در فوتبال همیشه حواشی و برچسب هایی زده می شود. به او گفتم که اینجا هستی و از اینجا تکان نمی خوری. آلوارو با اشتیاق و انگیزه فراوان و بسیار قوی خواهد ماند، این بحث را اینجا تمام می کنم و پرونده این مسئله اینجا بسته میشود.

 

کیه زا

 

حال او خوب است، باید در خط حمله بررسی کنم و انتخابی داشته باشم. کیه زا و دیبالا هر دو شرایط شان مناسب است اما نباید فراموش کنیم که از دوران مصدومیت بازگشته اند و باید یکی از آنها بازی کند. در خط میانی لوکاتلی بازی می کند، مرکز زمین نیز مک کنی و بنتانکور بازی خواهند کرد.

 

تمرینات

 

ما برای آمادگی فیزیکی خوب کار کردیم، آماده ایم تا با بهترین فرم راهی رقابت های ماه ژانویه و ادامه فصل پیچیده و مهم مان شویم. ادامه بازی ها بسیار مهم و حساس هستند و ما باید تا پایان در هر بازی با تمام قدرت و توان حاضر شویم.

 

کووید

 

در این باره مسئولین و کمیته مربوطه تصمیم می گیرند. من با بازیکنانی که در اختیار دارم و شرایط بازی کردن دارند تمرین می کنم، این مسئله کاملا واضح و ساده است. متاسفانه شرایط بار دیگر اضطراری شده و باید راه حل های مناسب را پیدا کرد.

 

مصاف فردا

 

ما خود را برای این بازی آماده کردیم و می دانیم که این بازی برگزار خواهد شد. ما فقط به این دیدار و رسیدن به اهداف مان در این بازی فکر می کنیم. من به تیم خودم فکر می کنم و برای برنامه هایی که داریم زمان بندی کرده ایم. تمرین صبح امروز نیز به خوبی انجام شد. می دانم که ناپولی در شرایط اضطراری ست. اینکه در این اوضاع بازی برگزار میشود را فقط می توانم از نظر شخصی بگویم که این نظر هم به هیچ وجه حساب نمی آید و تعیین کننده نیست. من معتقد هستم که باید به نقش و مسئولیت ها احترام گذاشت و هر کسی که تصمیم می گیرد باید مسئولیت را نیز به عهده بگیرد. من از احکام و قوانین در این شرایط آگاهی ندارم و اما می دانم اگر تصمیم به برگزاری بازی گرفته شده ما باید خودمان را اماده این بازی کنیم.

 

رسیدن به اینتر

 

من این را در زمان نامعلومی از فصل گفتم و شما مرا دیوانه خطاب کردید. این واضح است که در شرایط کنونی اینتر از شانس بسیار زیادی برای کسب اسکودتو برخور دار است و فقط باید منتظر ماند امتیاز از دست دهد، اما ما باید فقط راه خودمان را ادامه دهیم و گام های مان را برای رسیدن به آنها به خوبی برداریم.

 

تقویت خط حمله

 

خط حمله و مهاجمین ما اهداف خود را در یافته، می داند که باید بیشتر و جدی تر برای گلزنی و ایجاد فرصت های گلزنی اقدام کند. ما از توپ های برگشتی و مرده کمترین بهره را در این فصل برده ایم. این مشکل باید حل شود. هافبک ها باید قوی تر عمل کنند. با آمدن کیه زا و دیبالا شرایط بهتر خواهد شد و این دو می توانند به تیم کمک بزرگی کنند. با این حال ما باید پیشرفت داشته باشیم، باید قوی تر شویم، باید منسجم تر و محکم تر بازی کنیم. پیروزی های اخیر نشان می دهد که ما یک قدم برداشته ایم اما باید برای ادامه این فصل سخت و پیچیده گام های استوارتری برداریم.

 

آرتور

 

نود و نه درصد او اینجا می ماند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: