الگری: این رقابت یووه و لاتزیو بود نه الگری برابر ساری

الگری: این رقابت یووه و لاتزیو بود نه الگری برابر ساری

دو پنالتی و دو گل از لئوناردو بونوچی برابر لاتزیو و برتری دو بر صفر یووه مقابل آبی و آسمانی های رم و کسب سه امتیاز بسیار مهم و حساس بیانکونری، مکس الگری که تیم اش در این دیدار نیز حرف زیادی برای گفتن نداشت در پایان بازی و در حالی که یک بار دیگر برابر لاتزیو به برتری رسیده بود و این بار دوئل مقابل ساری را نیز برده بود در گفت و گو با اسکای حاضر شد.

 

یوونتوس گیج و و بهم ریخته نیست، من تنها ضربه پنالتی ای که نگاه کردم ضربه ای بود که بارتزالی در میلان در رقابت های کوپا ایتالیا زد. اینکه یووه در ضربات پنالتی حواس پرت است و مشکل دارد درست نیست، من ارام بودم، در مجموع بازی خوبی بود و تیم خوب کار کرد؛ ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم و از انها استفاده نکردیم. بازیکنان به خوبی به محوطه نزدیک میشوند اما از ان بهره نمی برند، در این بخش واقعا باید بهتر شویم. در دو دقیقه پایانی کولوسفیکی دریبل می زند نمی دانم اما بازیکنان باید بدانند که تا آخرین دقیقه بازی باید بازی کرد و شاید توپ از محوطه عبور کند و همه چیز بهم بریزد. این بخشی از رشد، تجربه و مدیریت مهم در لحظات بازی ست. ما فرصت های زیادی را خلق کردیم، حتی موقعیت های اشتباه؛ بازی خوبی برابر لاتزیو که در شرایط خوبی قرار دارد برگزار کردیم، انها توپ را به خوبی کنترل کردند، تیم های ساری در دریبل و حفظ توپ خوب کار می کنند و سرعت خوبی دارند اما ما در برنامه ریزی بازی خوب و صبورانه کار کردیم و زمانی که توپ را در اختیار داشتیم سریع بازی کردیم.

 

ساری

 

من از برنامه ها و فوتبالی که می خواهم لذت می برم، زمانی که آن را خواهید فهمید بسیار دیر شده. این را می خواهید، خلاف آنچه که به آن فکر می کنم را بگویم. مثلا از آنچه که شما دوست دارید بگویم از ساری سیسم؟ نه من این را نمی گویم. این رقابت یووه و لاتزیو بود نه الگری برابر ساری. چه کسی دوست ندارد که بازی کند، ما حریف هستیم و فوتبال یعنی استراتژیک، باید ضد حمله کرد، دفاع کرد و بازی را با برنامه ها و داشته ها پیش برد، اما بازی در یک پروتکل نوشته نمیشود، شرایط خود را دارد. شما این را می خواهید؟ فکر می کردم که لاتزیو هفتاد درصد بازی و توپ را در اختیار داشته باشد اما این طور نشد و ما تقریبا چهل و شش درصد صاحب توپ بودیم، در این زمینه پیشرفت کردیم.

 

رابیو و میلینکووچ

 

انها خوب بازی کردن، این مسئله را در مورد پلگرینی نیز قبلا گفتم. آفرین به مک کنی، لوکاتلی و پلگرینی. او همیشه بازی نمی کند و شناخت و هماهنگی با هم تیمی هایش نیز دشوار بود اما در یک بازی سخت خوب کارکرد. دلیخت نیز خوب کار کرد و توانست میلینکوویچ را مهار کند. با روحیه ای که امروز بازی کردیم تقریبا توانستیم به نتیجه برسیم. به هر حال باید پیشرفت داشته باشیم، این بازی خوب کار کردیم و از عملکرد تیم و بازی با توپ خوشم امد با این حال تیم خوب بازی کرد در حالی که نامتعادل به نظر میرسیدیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: