الگری: حرف زدن فایده ای ندارد، باید عمل کنیم و نتیجه بگیریم

الگری: حرف زدن فایده ای ندارد، باید عمل کنیم و نتیجه بگیریم

یوونتوس و لاتزیو فرداشب در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته رقابت های سری آ به مصاف یکدیگر میروند، دیداری که برای هر دو تیم اهمیت فراوانی دارد. مکس الگری، مربی یووه به خوبی می داند که تیم اش راهی جز برتری در این بازی ندارد در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و تاکید کرد که این رقابت برابر خواهد بود.

 

یووه و لاتزیو در ده سال اخیر بارها در گرفتن جام در سوپرلیگ برابر هم بازی کردند. فردا رقابت زیبایی خواهد بود، یک بازی دشوار و مهم که بعد از استراحت و توقف موقف برگزار میشد.

 

بازیکنان

 

من فقط بازیکنان اروپایی را دیدم، بازیکنان امریکای جنوبی با تاخیر امدند. اما به اندازه کافی استراحت کرده اند، باید ببینم فردا در رم چه بازیکنانی در دسترس خواهند بود، نمی دانم دقیقا. من اصلا نمی دانم. بعد خواهم دید که چه بازیکنانی چه شرایطی دارد و تصمیم خواهم گرفت.

 

دیبالا

 

دیروز هیچ کاری نکرد، امروز تمرین می کند. سعی می کند بعد از یک هفته کار یک هفته را انجام دهد. تمایل زیادی برای تمرین کردن و در دسترس بودن دارد اما باید ببنیم چه می شود. باید در خصوص شرایط مچ پای او منتظر بمانیم ببنیم چطور عمل می کند، باید منتظر باشیم حتی اگر اسیب زیادی نباشد باید مراقب باشیم خطرناک نشود.

 

انتظار چه بازی ای را دارید

 

یک بازی فوتبال واقعی. ساری به خوبی تیم اش را سازماندهی داده است، در تیم اش نقش مهمی دارد و بازیکنان با تکنیکی در اختیار دارد. بازیکنانی مانند میلینکوویچ و ساویچ هم فیزیک بدنی بالایی دارند و هم از نظر تکنیکی بسیار خوب هستند. پدرو و لوئیس آلبرتو همگی اماده هستند، ما انتظار یک بازی خوب از نظر فنی داریم و البته باید در دفاع بسیار خوب کار کنیم. ببیند ما در این شرایط نباید زیاد فکر کنیم، باید عمل کنیم. فکر کردن و صحبت دراین باره بی فایده است. ما در جدول رده بندی عقب هستیم و حرف زدن واقعا فایده ای ندارد. ما باید با عمل، حرف های خود را ثابت کنیم. باید تنها به این که به نتیجه برسیم فکر کنیم. در حال حاضر مهم ترین مسئله بهبودی شرایط مان در فاز دفاعی و حمله است و سپس به شرایط جدول بیاندیشیم. بازی برابر چلسی نیز بسیار مهم است درست است که در جایگاه نخست قرار داریم اما باید بهترین عملکرد را در برابر چلسی داشته باشیم.

 

ساری

 

مائوریتزیو در تورینو بود و آخرین اسکودتو را برد. او مربی فوق العاده ای ست و نتایج و پیروزی هایی که به دست اورده نشان این مسئله است. او گفت که یووه آموزش پذیر نیست، نمی دانم باید از او بپرسید. برای من همه تیم ها قابل تمرین دادن و اموزش هستند، باید آنها را به روشی تمرین دهید. من نمی دانم چون این ها کلمات من نیستند، باید از ساری در این باره بپرسید. نمی دانم دقیق چه بگویم همان طور که می گویم این حرف من نیست.

 

مقایسه فلسفه های موجود در فوتبال

 

به طور کلی به نظر کارشناسان و متخصصین اشاره می کنم. اما برای من فوتبال یک نمایش است، هنر بازیکنان. معتقدم که این بازی بازیکنان است که بر ما تاثیر می گذارد. یک مربی باید تیم را سازماندهی دهد و ایده هایی را به تیم تزریق کند. باید بازیکنانی که در اختیار دارد را به بهترین نحو اماده و از انها در جای مناسب استفاده کند تا بتوانند بازی خوبی انجام دهند. فوتبال اما زیباست زیرا می تواند خلاقیت و ایده های زیادی را در ذهن ها به وجود اورد. حرف میزنیم، حرف می زنیم و بعد یک برد و یا یک باخت به دست می اید، من می توانم برای ساعت ها اینجا بشینم و از بازی امپولی، ساسولو و سایر دیدارها حرف بزنم و بعد به من بگویید که از دست داده ام و این بازی ها را باختم. تمام صحبت ها بعد از نتایج در آن بازی ها را باد می برد. قضاوت در مورد هر بازی به نتیجه ای بستگی دارد که به دست می آید.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: