ساری می خواهد برنامه هایش را به رخ یوونتوس بکشد

ساری می خواهد برنامه هایش را به رخ یوونتوس بکشد

میزبان در حال رشد و پیشرفت است و مهمان هنوز به دنبال هویت گمشده خود است. شرایط و امتیاز جدول رده بندی تفاوت بسیار زیادی را میان این دو تیم نشان نمی دهد که این خود دلیل اهمیت زیاد این دیدار خواهد بود که می تواند ثابت کند کدام تیم جاه طلبی بیشتری دارد و به فکر بردن دوئلی ست که می تواند شرایط را برای ماه های آتی هموارتر کند.

 

یووه و لاتزیو عصر شنبه چالش بزرگی را پیش روی خود خواهند دید، اگر به نیمکت دو تیم اشاره کنیم، جایی که ماسیمیلیانو الگری نشسته که به تئوری های ایستای خود وفادار و دوست دار فوتبالی عمودی همراه با تیمی که وقف خط حمله خود باشد، است و نیمکت دیگری که مائوریتزیو ساری ای قرار دارد که همراه ایده هایش در یووه مورد استقبال قرار نگرفت و حالا فرصتی خواهد داشت تا موثر بودن سیستم و برنامه هایش را به رخ مجموعه یووه بکشد.

 

اما به بازیکنان نگاه کنیم، دفاعی که رهبری آن در سویی از میدان به عهده بونوچی ست و در سوی دیگر آچربی را دارد. مدافعینی که تلخی دیدارهای ملی اخیر را همچنان از یاد نبرده اند. در دفاع شرایط یووه همانند کالبد تیمی این تیم کمی بهم ریخته است، دیداری خوب و دیداری بسیار نامتعادل ظاهر میشوند و نمی توان به راحتی پیش بینی کرد که برابر لاتزیو کدام فرم شان را نشان خواهند داد و این به خودی خود نشان از تزلزل یووه در این فصل دارد.

 

در میانه میدان نمی توان به مبارزه تک به تک بازیکنان اشاره کرد، نبرد چهار نفره ای را در نظر می گیریم که می توانیم به ساویچ، لوئیس آلبرتو و میلینکوویچ در ترکیب آبی و آسمانی های شهر رم اشاره کنیم که در اغلب دیدارها برابر یووه از قهرمانان تیم شان به حساب می آیند و در ترکیب تیم مهمان نیز لوکاتلی و مک کنی را در نظر می گیریم که حداقل در دیدارهای اخیر نشان داده اند که در شرایط کنونی بهترین زوج ممکن برای هافبک یووه خواهند بود که می توانند مهاجمین را یاری کنند.

 

اما در خط حمله، جایی که دو مربی به این پست علاقه و توجه ویژه ای دارند اما در این بازی برای هر دو تیم نامطمئن ترین بخش تیم شان است. ساری در غیاب ایموبیله قدرت اصلی خود را در خط حمله از دست رفته می بیند و می تواند برروی فیلیپه اندرسون حساب کند اما یووه هنوز با مشکلاتی در خط حمله خود دست و پنجه نرم می کند، دیبالا که آماده و قبراق نیست و نمی تواند مهره ای کاملا کارساز قلمداد شود و با این حساب چشم امید خانواده بیانکونری به موراتا ست، آلوارو یی که با گل ملی خود جواز صعود اسپانیا را صادر کرد برابر لاتزیو باید وزنه اصلی حمله یووه را بر روی دوش خود حمل کند و بکوشید خواسته های مربی و هواداران بانوی پیر را در شرایط بحرانی برآورده کند.

 

با تمام این اوصاف دو تیم یووه و لاتزیو در شرایط کم و بیش مساوی به مصاف یکدیگر می روند با این تفاوت که نگرانی و ابهام سمت سیاه و سفید با توجه به شرایط اخیر اش بسیار بیشتر از آبی آسمانی ها ست و این می تواند بر روند بازی تاثیر بگذارد و نقش تعیین کننده ای را در این رقابت ایفا کند.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: