الگری: نباید در چاله بیافتیم

الگری: نباید در چاله بیافتیم

نمی توانیم راضی باشیم حتی با کسب پیروزی، این عملکرد به هیچ عنوان نه شایسته تیمی به نام یوونتوس است نه سزاوار تیفوسی های همیشه همراه این تیم. روند ضعیف و نامتعادل بانوی پیر در این فصل همچنان ادامه دارد و یووه به یک ثبات لازم برای رسیدن به نتایج شیرین و نمایشی دیدنی دست نیافته، با این حال امشب با خلاقیت فردی کوادرادو توانست برابر فیورنتینا یک بر صفر برنده از میدان خارج شود و سه امتیاز حساس این رقابت را از آن خود کند.

 

مکس الگری، مربی یووه که همراه تیم اش فصل پرانتقادی را پشت سر می گذارد در پایان بازی گفت:

 

برای عملکرد کلی تیم خوشحالم، برای روگانی که عملا امسال بازی نکرده بود، برای این خوشحالم، همه ما از نظر ذهنی مقاوت کردیم، ما برای امروز خوشحالیم اما برای امتیازهای سنگین از دست رفته خشمگین و عصبانی هستیم. نباید آنچه که در این مسیر جا گذاشتیم را فراموش کنیم. امتیازی از دست نرفت، موراتا امروز موقعیت های خوبی را ایجاد کرد اما اغلب پاس آخر را از دست دادیم. اما او عملکرد خوبی داشت و تنها در یک فرصت رو پاس دنیلو اشتباه کرد. موضوع مهم روحیه تیمی ما بود اما مطلقا نباید سطح روحیه و سطح توقع را پایین بیاوریم برعکس باید افزایش دهیم، مطمئنا بردن در این بازی آسان نبود و پیروزی در این دیدارها چیز ساده ای نیست. تیم برای پیروزی مبارزه می کند، ما باید بیش از هر عامل دیگری به دسترس بودن بازیکنان و دویدن و جنگیدن آنها توجه کنیم زیرا فوتبال یعنی این و مهم ترین عامل در فوتبال همین است. ما در این بازی برابر بازیکنانی مانند ولاوویچ خوب عمل کردیم و تقریبا در تکل ها برنده بودیم. اما نباید فراموش کنیم که در این مسیر چه چیزی را جا گذاشتیم و از دست دادیم. در اروپا بازی های متفاوتی انجام می دهیم و در لیگ هم در حال ارائه دیدارهای مثبت هستیم اما امتیاز از دست می دهیم. امروز برابر فیورنتینا به میدان رفتیم که به خوبی فوتبال بازی می کند و در این دیدار نیز خیلی خوب بازی کرد.

 

کوادرادو

 

در آن لحظه نیاز داشتیم که فضای بیشتری میان بازیکنان آنها ایجاد کنیم، در عین حال به خوبی از برتری عددی استفاده کردیم حتی می توانستیم کمی زودتر به این برتری دست یابیم و پیش بیافتیم. ما باید از تمام ویژگی هایی که در اختیار داریم استفاده کنیم، موراتا نمی تواند کل بازی را پشت دروازه بازی کند. به هر حال تیم خوب بازی کرد، فوتبال زیبا خوب است و همه در مور فوتبال زیبا و خوب صحبت می کنند اما آنچه که در پایان بر سر زبان ها می ماند چیست و یا در پایان چه چیزی ست که ارزش دارد، اگر اشتباه کنیم در چاله می افتیم و سقوط می کنیم؛ در انتها پیروزی وجود خواهد داشت، ما باید به این چاله سقوط نکنیم. از نظر ذهنی اماده باشیم و خود را در این موقعیت نگه داریم، امروز باید در این مورد از بچه ها تعریف کنم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: