الگری و رضایت از بازیکنان اش بعد از پیروزی در دربی دلاموله

الگری و رضایت از بازیکنان اش بعد از پیروزی در دربی دلاموله

مکس نیز همانند هوادارن و بازیکنانش از یک پیروزی ارزشمند در دربی مهم شهر تورینو خوشحال و خرسند است، هر چند که می داند تیم اش هنوز آن یوونتوسی که انتظارش را داریم نشده. با این حال به نظر می رسد که تیم آهسته آهسته به تعادل می رسد واما بیشتر امید داریم که این روند سریع تر انجام گیرد و هر چه زودتر یوونتوس مان به قدرت اصلی خود بازگردد.

 

مکس الگری در سخنان بعد از دیدار که با برتری یک بر صفر یووه برابر تورینو به پایان رسید، گفت:

 

ما هنوز باید بهتر شویم، در دریبل زنی و حرکت توپ باید شرایط مان را بهبود بخشیم. در نیمه نخست در سمت راست برناردسکی و مک کین کند عمل کردند و تعداد زیادی توپ و فرصت از دست رفت. مهاجمان باید بازی سازی کنند و در این عین حال باید خود تغذیه شوند. در نیمه دوم بهتر شدیم و حرکت مان سریعتر و منظم تر شد.

 

لوکاتلی

 

او به خوبی کار کرد، و همین طور در حال هماهنگ تر شدن و پیشرفت. او دیگر در یک بخش کوتاهی از دیدار بازی نمی کند، به خوبی حاضر میشود و بازی های متفاوتی ارائه می دهد و حالا خود در نقش یک رهبر و کارگردان تیم ظاهر میشود. واقعا افرین، خیلی خوب بازی کرد، تکنیک او بسیار خوب است با این وجود می دانیم و می داند که باید همچنان بهتر شود زیرا شرایط آن را دارد.

 

دلیخت

 

هر چه بیشتر بازی می کند تجربه بیشتری کسب میکند، بازیکن مهمی ست. او از جایی می اید که فوتبال متفاوتی داشت و عادت داشت که همیشه مرد برتر بازی باشد اما حالا در ایتالیا می داند که تفاوت وجود دارد در حال یادگیری مسائلی ست که به او کمک می کند محکم تر و حتی در جایی خشن تر ظاهر شود. با این حال ارامش خود را نیز دارد. با این ارامش باید پیشرفت کند درست مانند کولوسفسکی. ما جوان زیادی داریم که می توانیم از انرژی انها استفاده کنیم، انها مانند موتور تیم عمل می کنند اما باید در بازی انفرادی و فردی نیز پیشرفت کنند. این مزیت بسیار بزرگ و مهمی ست که می توانند در کنار بازیکنانی مانند کیه لینی بازی کنند. او امروز فوق العاده بود و البته بونوچی.

 

بونوچی

 

او به من گفت که یک شکاف و فاصله وجود دارد و به او باید سه ثانیه فرصت دهیم تا رفع شود. شدیدا همراه تیم بزرگ شده و به یک پختگی کامل دست یافته و تماما در اختیار تیم است، مسئولیت پذیری او نسبت به تیم و گروه بی نظیر است.

 

تیم

 

امروز کیه زا در مرکز حمله بسیار خوب ظاهر شد. در نیمه نخست فرصت هایی را داشت اما ما اشتباه تاکتیکی زیادی داشیم و تورینو بهتر بود. می توانستیم با کایو که امروز خوب بازی کرد موقعیت ها را به گل تبدیل کنیم، با این حال این طور به نظر می رسد که جوان بیدار و با دقتی ست. کولوسفسکی نیز خوب بود. اما در نیمه دوم هر چند در لحظات و شرایطی خوب شدیم در مواردی توپ را در مرحله اخر از دست دادیم با این حال مانوئل خیلی خوب کار کرد هر چند که باید زودتر به نتیجه می رسیدیم. اما در نیمه نخست دیدار برابر میلان بهترین بازی ما بود و متاسفم که برنده نشدیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: