الگری: برای پیروز شدن باید بدانی برابر چه حریفی به میدان میروی

الگری: برای پیروز شدن باید بدانی برابر چه حریفی به میدان میروی

به یکی از حساس ترین دیدارهای یوونتوس در رقابت های سری آ می رسیم، جایی که دو تیم شهر شمالی ایتالیا، یووه و تورینو به مصاف یکدیگر می روند. دیداری که برای هر دو تیم از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و برتری در آن ارزش بسیار زیادی دارد.

 

مکس الگری در کنفرانس خبری پیش از دربی شهر تورینو می گوید:

 

دربی خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارد، به ویژه فردا که هواداران راهی ورزشگاه می شوند و این باعث میشود بازی خوب شود. باید شرایط را در رده بندی ثابت کنیم و این امکان را داریم، باید با دویدن، فشار اوردن و یک بازی خوب به نتیجه برسیم. تورینو تیم خوبی ست دوندگی خوب دارد در پرس توپ نیز به خوبی کار می کند. به مانند روح تیمی خود بازی می کنند و بازی پیچچیده ای ست. در این بازی نیز باید حوصله به خرج دهیم. باید بدانیم که برای نود و پنج دقیقه بازی خواهیم کرد و باید با این روش بازی کنیم.

 

ترکیب

 

بر روی دو مهره مطمئن هستم، شزنی و کیه لینی. امروز این طوراست اما برای ترکیب فردا تصمیم می گیریم. جوانان یووه نیاز به زمان دارد و البته کمی بازیابی. هر از گاهی با ساعت بازی مشکل دار می شوم، هر روز یک ساعت متفاوت بازی می کنیم. فردا خواهم دید که چه بازیکنی اماده تر است و چه مهره ای انرژی حضور در زمین را دارد.

 

یووه جدید

 

غایبینی وجود دارد و من می گویم خیلی هم بد نیست چون می توانی نفرات و سیستم جدید را نیز امتحان کنی. بدون دیبالا و موراتا دیدیم که کیه زا می تواند در مرکز حمله نیز بازی کند، بازیکنانی که به فضا نیاز دارند و دوست دارند که این کار را انجام دهند و حالا در دیدار قبل دیدیم که خوب بودند. به هر حال شما همیشه در حال ارزیابی هستید و باید برای نتیجه گرفتن این ویژگی ها به تعادل برسید که حالا خوب پیش رفته و فردا راه دیگری نیاز است نه در مرکز حمله بلکه در کل بازی. باید برای بازی فردا ریتم، فضا و بازی تک به تک را به خوبی اجرا کنیم، باید خوب باشیم.

 

روح یووه

 

در دیدار چهارشنبه شب برای هفتاد تا هشتاد دقیقه در حالی که حریف فشار می اورد بازی را پرس کرده بود شاهد روح یووه بودیم. در تکنیک هر از گاهی اشتباه کردیم اما این بازی به ما مسائلی را فهماند که به ما کمک خواهد کرد. زمانی که برای هفتاد دقیقه توانستی ان طور که باید ظاهر شویم این کار می توانی برای بیست دقیقه بعد نیزانجام دهی، تنها نیاز است که بفهمی که زمانی روش خاصی برای دفاع وجود دارد چطور باید آن را انجام دهی، این به این معنا نیست که شما باید به عنوان یک تیم دفاعی کار کنید مهم این است که نگرش تیمی در مرحله دفاع این طور باید باشد.

 

آرتور

 

دیروز تمرین کرد، شاید او و کایو فردا در دسترس باشند. دیدارهای زیادی انجام دادیم و شاید این دو در مقطعی از بازی نیاز باشند، او یک بازی فنی و تکنیکی ست و یک دریبل زن خوب، او می تواند سطح تیم را بالا ببرد.

 

الکس ساندرو

 

این سوال ربطی به رونالدو ندارد. من او را چهار سال است که میشناسم و این پنجمین سال است، در این سال ها او کمتر خود را نشان داده اما بازیکنی ست که ارزش بالایی دارد، یک بازیکن برزیلی ست. خوب شروع کرد و به تعادل رسید، باید کمی ارام باشد. چهارشنبه مرا خوشحال کرد. من برای تیم، برای جو تیم و هواداران خوشحالم. ما چهارشنبه اشتیاق و شور را از نزدیک حس کردیم و این بسیار خوشایند بود.

 

اشتباهات اجتناب ناپذیر

 

خیر، ما برای انچه که باید انجام دهیم حرکت می کنیم. برای یک بازی واقعی نیاز است که بدانی و بشناسی که برابر چه حریفی بازی می کنید. باید اگاهانه بازی کنید. می دانیم که حریف به خوبی دوندگی دارد و فشار خوبی نیز بر رقیب می اورد. این یک بازی خاص برای انهاست، این دربی ست و انها برای این بازی به خوبی اماده میشوند و برای ما این مسئله نیاز مند و کارامد است که بهتر از چهارشنبه اماده شویم. بازی سخت تری ست.

 

برناردسکی

 

چهارشنبه خیلی خوب بازی کرد. من همیشه گفتم که این سوال هرگز سوال فنی نیست. او از فیزیک بدنی بسیار عالی برخورداراست. بازیکنی که به خوبی در صحنه گل نیز ظاهر شد و یک فرصت عالی را برای کیه زا فراهم کرد. اما او نباید از بازی راضی باشد در غیر این صورت خوب نخواهد بود، باید چهارشنبه را فراموش کند و کنار بگذارد. دیروز استراحت کرد و امروز با ذهنی اماده برای دربی حاضرشد. ما باید شرایط را در رده بندی خوب کنیم و به یک اثبات برسیم. پنج امتیاز از انچه که باید داشته باشیم کمتر داریم، زمان زمان بهبودی ماست. تلاش می کنیم که بهتر شویم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: