الگری: ما در لحظه مناسب به جایگاه مان برمیگردیم

الگری: ما در لحظه مناسب به جایگاه مان برمیگردیم

دیدار حساس و مهمی پیش روی بیانکونری ست واین در حالی ست که شرایط این تیم در هفته های نخست متعادل و رضایت بخش نبود و هواداران انتظار دارند در سومین هفته رقابت های این فصل سری آ شاهد یوونتوسی قدرتمند باشند.

 

مکس الگری در کنفرانس خبری پیش از بازی فرداشب مقابل ناپولی حاضر شد.

 

فردا بازی مهم و زیبایی خواهد بود، مقابل تیمی که زیبا بازی می کند و از نظر تکنیکی بسیار خوب و اماده است رقابت خواهیم کرد که در شرایط خوبی به سر می برند و در دو بازی ابتدایی فصل موفق به کسب پیروزی شده اند. ما فردا در ناپل حاضر خواهیم شد و این به هیچ عنوان مصاف اسانی نخواهد بود، در ترکیب بسیاری از بازیکنان را نخواهم داشت. تمام بازیکنان امریکای جنوبی مان در خانه خواهند ماند زیرا تازه برگشتند و نمی توانند در کنار ما باشند. حتی کوادرادو نیز نخواهد بود. سه جوان ما ده وینتر، سوله و میرتی همراه مان خواهند بود و شاید در طول بازی به انها نیاز داشته باشیم. اما اینها بهانه نیستند فردا بازیکنان مان باید در زمین به بهترین شکل ممکن در زمین حاضر شوند زیرا ما به نتیجه نیاز داریم. تیم از نظر تکنیکی اماده است و من بازیکنانی را دارم که حضور بازی نکردند و یا بسیار کم در زمین حاضر بودند و فردا فرصتی ست تا توان خودمان را نشان دهیم. ماه مهمی پیش روی ماست و باید با نتایج خوب از ان لذت ببریم. ابتدا ناپولی، بعد لیگ قهرمانان و بعد میلان و هفت بازی مهم که باید برنده باشیم.

 

مک کین

 

در حقیقت خوب کار کرده و در امادگی به سر می برد، فردا در میان یازده بازیکن حاضر خواهد بود.

 

کیه زا

 

با یک مشکل عضلانی برگشته و این علامت خوبی نیست. احتیاط می کنم، با او صحبت کردم و به نظرم کمی ارام نیست و زمانی که ناراحت هستید می تواند اتفاقی روی دهد مخصوصا زمانی که شدت و حساسیت بازی زیاد باشد مانند بازی فردا. در بازی یووه و ناپولی همیشه انتظارات بالاست و فشار این بازی بالاست. ده شیلیو اماده است و همین طور پلگرینی و باید ارزیابی کنم که چه کسی بازی کند.

 

دفاع

 

امروز باید ارزیابی و بررسی کنم که چه کسی بازی کند، در حال حاضر نمی توانیم از کمله اضطراری استفاده کنیم. باید با ترکیب ایده ال فردا برابر ناپولی به میدان رویم، برای این بازی جدی هستیم و می دانم که بازی زیبا و هیجان انگیزی خواهد بود، در سختی ست که می توان با حضور در این شرایط ناکامی ها و نواقص مان را خارج کنیم در شرایط سخت می توان خود را سنجید. ما ارام ارام برمیگردیم، هفت بازی مهم داریم و زمانی که از یکی از انها برگردیم دیگر در برگشت سایر بازی ها نیز به روال برمی گردیم. دو بازی نخست بدون توجه به نتیجه برای درک شرایط بسیار ارزشمند بود و حالا چیزهای زیادی برای بهبود و پیشرفت وجود دارند. برابر امپولی دیوانه وار بازی کردیم، میل زیادی به بازی انفرادی دیده شد و در ان بازی فهمیدیم که باید تعادل در تیم به وجود بیاید، دانستیم که هر دقیقه می تواند اتفاقی بیافتد و ما باید توان برگشت و گرفتن بازی را داشته باشیم ما باید مدیریت اتفاق های غیرمنتظره را یاد می گرفتیم و این نکته به ما گوش زد شد. این بسیارسخت است اما در فوتبال بسیار مهم و حائر اهمیت است که باید اموزش دید. در طول فصل بارها اتفاق می افتد که شرایط تغییر می کند، روزی در اوج و دیگر دیگر افت می کنید و شرایطی روی می دهد که نمی توان بازی را مدیریت کرد در ان موقعیت باید با ارامش و قدرت ذهنی بالا به بازی برگشت و بازی را در دست گرفت و برنده شد، این نشان از قدرت یک تیم قوی دارد که هیچ چیز نمی تواند شرایط انها را مختل کند.

 

رده بندی

 

با ارامش برمیگردیم. عجله ای نیست، من درک می کنم که از دست دادن پنج امتیاز ابتدایی بسیار زیاد است اما ما میرسیم. بازی های زیادی وجود دارند، ما در لحظه مناسب به جایگاه اصلی برمی گردیم. در حال حاضر تنها به بازی فردا فکر می کنیم و بعد به بازی سه شنبه در لیگ قهرمانان اولین بازی مان در این رقابت ها و که بسیار مهم خواهد بود.

 

هدف یووه

 

هدف همیشه در ماه مارس خواهد بود که برای تمام رقابت ها و رسیدن به نتایج نهایی در آن رقابت می کنیم. تیم بسیار خوب است و باید انچکه به ان اشاره داشتم را بهبود ببخشیم، باید اعتماد، تمرکز ما را بالا ببریم و در این راه نتایجی که به دست می ایند نیز کمک خواهند کرد و برای رسیدن به نتایج نیز باید خوب بازی کنیم. همه چیز به ان دو عامل بستگی دارد و زمانی که در ان ها پیشرفت کنیم شرایط مان را تثبیت خواهیم کرد.

 

بازیکنان امریکای جنوبی

 

خب این وضیعت ما برای بازی فرداست، تقویتی ست که برنامه ریزی شده و ما کاری نمی توانیم انجام دهیم. باید فردا به ناپل برویم و بازی کنیم ان هم در ارامش و با تمرکز بالا. ما چهارده بازیکن به اضافه سه بازیکن جوان داریم. بازیکنانی که از امریکا برگشتند زمانی که بازی شان ساعت سه شب به پایان رسیده و یازده صبح به ایتالیا رسیدند اگر فردا بازی کنند صدمه خواهند دید و صدمه دیدن انها برای ما مشکلات بیشتری ایجاد خواهد کرد. ما می توانیم انها را در لیگ قهرمانان در اختیار داشته باشیم. انها باید استراحت کنند پس انها را در خانه تنها می گذاریم تا با استراحت به شرایط برگردند و بعد درکنار تیم و تمرینات باشند. بازی سه شنبه ما بسیار مهم است و این گروه می تواند به تیم کمک زیادی کنند. بازی فردا بازی بسیار زیبایی ست و نمی دانیم که در نهایت چه نتیجه ای به دست می اید اما ما بازی خوبی خواهیم کرد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: