مشکلات الگری در یوونتوس

مشکلات الگری در یوونتوس

ماسیمیلیانو آلگری مردی است که در حال حاضر مشکلات بزرگی دارد. یوونتوس رقابت های خود را به طرز فاجعه باری آغاز کرده و برتری راحت مقابل اودینزه را از دست داده و در خانه امپولی شکست خورده است.

 

علاوه بر این، مسابقه جدی در راه است، زیرا بیانکونری برای دیدار با ناپولی در دیدار بزرگ آخر هفته این شنبه در سفر است.

 

اوضاع برای مکس مناسب نیست زیرا او با تیمی سر و کار دارد که چند بازیکن دچار آسیب دیدگی هستند و بازگشت دیرهنگام بازیکنان ملی پوش نیز موضوع و مشکل بعدی است.

 

یوونتوس بازیکنانی دارد که در حال حاضر با تیم های ملی خود در آمریکای جنوبی رقابت می کنند و تا عصر جمعه دیگر به تیم نمی آیند. بازیکنان نظیر پائولو دیبالا، دنیلو، الکس ساندرو، رودریگو بنتانکور و خوان کوادرادو.

 

در مقابل ناپولی، آلگری ممکن است تصمیم بگیرد که به خط دفاعی سه نفره برگردد و جورجو کیه لینی را در کنار لئوناردو بونوچی و دلیخت سوق دهد. در صورتی که مدافعان کناری آمریکای جنوبی برای شروع در دسترس نباشند، این واقعی ترین گزینه خواهد بود.

 

انتظار می رود مانوئل لوکاتلی اولین فصل خود را از نقش رجیستا آغاز کند و آدرین ربیو در کنارش باشد. باید دید بنتانکور برای تکمیل سه گانه خط میانی در دسترس خواهد بود یا خیر.

 

در مورد وستون مک کنی، باشگاه ممکن است تصمیم بگیرد که او را پس از خطای انظباطی کنار بگذارد، در حالی که وضعیت جسمانی آرون رمزی پس از مصدومیت اخیر وی تحت نظر خواهد بود.

 

اگر آلگری نتواند هافبک سومی را پیدا کند، ممکن است فدریکو برناردسکی و دژان کولوسفسکی در جناحین به کار گرفته شوند، در حالی که وضعیت فدریکو کیزا پس از ضربه ناگهانی در بازی های ملی هنوز مشخص نیست.

 

سرانجام انتظار می رود مویس کین و آلوارو موراتا در خط حمله بازی کنند، زیرا بعید است پائولو دیبالا پس از بازگشت از آرژانتین آمادگی کامل را داشته باشد.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: