پیرلو: به مجموعه یووه اعتماد دارم، می دانم یک سال دیگر نیز مربی هستم!

پیرلو: به مجموعه یووه اعتماد دارم، می دانم یک سال دیگر نیز مربی هستم!

مصاف فردا شب یووه و ناپولی به دلایل فراوانی از اهمیت بسیار زیادی برای بیانکونری برخوردار است و یوونتوسی ها چاره ای جز پیروزی و ارائه یک بازی دیدنی و رضایت بخش ندارند. اندره آ پیرلو، مربی این تیم نیز با وجود شایعات و البته اخبار متفاوتی که از شرایط او و شاگردانش خبر می دهند و می تواند حکم یک رقابت شخصی و گروهی را برای او داشته باشد در کنفرانس خبری پیش از برگزاری این دیدار حاضر شد.

 

این بازی مهمی ست، رقابتی که برای شرایط جدول رده بندی نیز اهمیت دارد، رقیب در شرایط خوبی ست واز انگیزه زیادی برخوردارند اما ما باید بازی خودمان را انجام دهیم و امتیاز این بازی را از ان خود کنیم، این یک بازی باز و هجومی خواهد بود زیرا هر دو تیم به دنبال رسیدن به برتری هستند، امیدوارم که بازی دیدنی و زیبایی شود. برای این دیدار اماده شدیم و با توجه به نفراتی که در اختیار داریم به سیستم بازی فکر می کنیم و به دنبال راه حل هایی موجود هستیم، شاید کوادرادو در پست دیگری بازی کند.

 

اما آینده او و شایعات این روزها

 

در خصوص ملاقات الگری و مدیر می دانم اما این تنها یک رابطه دوستی فراتر از فوتبال است، اگر من به میلان بروم و با مالدینی شام بخورم حتما خواهند نوشت من مربی میلان خواهم شد. این مسائل کاملا طبیعی ست. من هر روز با مدیر صحبت می کنیم و همیشه با هم در ارتباط هستیم، در مورد اتفاقات و مسائل در گفت و گو هستیم، من از ملاقات مدیر با الگری مطلع بودم، من به باشگاه و مجموعه یووه کاملا اعتماد دارم و با ارامش کامل به کارم می پردازم، رابطه ما بسیار عالی ست و اعتماد به یکدیگر داریم، مشکلی نیست. این کاملا طبیعی ست که نتایج باعث تغییر کار مربیان میشود اما من می دانم که هنوز می توانم یک سال دیگر نیز مربی باشم، برای پیروزی در بازی های اینده تلاش می کنیم.

 

پیرلو در ادامه هر چند تاکید به اهمیت این بازی دارد اما این دیدار را سرنوشت ساز نمی داند!

 

این بازی سرنوشت ساز و تعیین کننده ای نیست، تعداد زیادی بازی دیگر وجود دارند و این اخرین تلاش برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان نیست. مهم این است که هر دو تیم برای این هدف بازی می کنند و این برای زیبایی این دیدار ارزشمند است. به هر حال فشار طبیعی ست و ما به روش های متفاوت به دنبال کم کردن فشار هستیم. ما عادت نداریم که برای رسیدن به مقام چهارم مبارزه کنیم اما می دانیم که باید پشت سر خودمان را نیز ببینیم.

 

تیم و شرایط بازیکنان

 

من به بازیکنان و تیمم اعتماد کامل داریم، همیشه در ارتباط با انها هستم و قبل و بعد تمرین با انها صحبت می کنم. انها به من اعتماد و اطمینان لازم را می دهند و نشان می دهند که می دانند که ما چه می خواهیم و چه باید انجام دهیم. این به من ارامش می دهد، بنابر این ارام هستم، می دانم که بازیکنان دنبال روی من هستند و به دنبال انتقام نتایج هستند و به خوبی می دانند که در شرایط و لحظات خوبی نیستیم و این باعث ناراحتی انها می شود.

 

و اما دیبالا

 

پائولو خوب است و با گروه تمرین می کند و زمانی که تمرین می کند و در حال شوت زدن است دیگر احساس ناراحتی و درد ندرد، امیدواریم که برای فردا حاضر و اماده باشد و بتواند بازی کند، البته امیدواریم از ابتدا هر چند که شاید برای نود دقیقه کامل توان نداشته باشد.

 

بحران و دشواری ها

 

پس از روند متوالی پیروزی ها افت روی می دهد، ما در این باره صحبت کردیم، غیبت بازیکنانی که نتوانستند در شرایطی ما را کمک کنند و البته عدم ادامه حضورمان در لیگ قهرمانان و کم شدن انگیزه و ناامیدی بازیکنان. اما حالا به دنبال بهانه نیستیم من از بازیکنانم می خواهم که خوب باشند و خواسته های زیادی دارم. خب اشتباهاتی انجام دادم و خوشحال نیستم فکر نمی کنم که این طور شود و با این سختی ها روبرو شویم. من در این راه تجربه زیادی کسب کردم که باعت بهتر شدن و پیشرفت من میشود.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: