صحبت های تکراری از سرمربی یوونتوس

صحبت های تکراری از سرمربی یوونتوس

بر خلاف سال های گذشته که کسب امتیاز و رسیدن به پیروزی های متوالی عادت بیانکونری شده بود امسال از دست دادن امتیازها و نتایج ضعیف در کنار نمایش و عملکردی به مراتب ضعیف تر تبدیل به روند یووه شده و هیچ واکنش مناسبی نیز برابر این ناکامی ها دیده نمیشود. نه مدیران، نه مربیان و نه بازیکنان، هیچ کدام نسبت به فصل خاکستری یووه عکس العمل مناسب و درستی ندارند و روند نزولی یووه در ماه های اخیر بدون تغییرو تحول نتیجه بخشی همچنان ادامه دارد ودر حالی که هر هفته نسبت به هفته قبل از رسیدن به اسکودتو دورتر میشویم، مجموعه بیانکونری نسبت به شرایط دور از انتظار تیم نه تنها تصمیم بلکه اظهار نظر مناسب و برش داری نیز ندارند.

 

اندره آ پیرلو در سخنان بعد از دربی که به تساوی دو بر دو دو تیم یووه و تورینو انجامید، گفت:

 

ما خودمان بازی را پیچیده و شرایط را سخت می کنیم. شروع خوبی داشتیم و پیش افتادیم و می توانستیم پیش رویم. زمانی که تیم ها بازی بسته ای را ارائه می دهند شرایط برای ادامه بازی سخت میشود. اما موفق شده بودیم و تصور می کردیم در نیمه دوم نیز موفق شویم و بتوانیم بازی خود را ارائه دهیم اما روند بازی تغییر کرد و شرایط سخت شد. تقریبا شبیه گل خورده در دیدار برابر لاتزیو، اشتباهات مکرری صورت می گیرد. در نیمه دوم خیلی زود تمرکز خود را در دقایق ابتدایی از دست دادیم و این غیر ممکن است که در یک لحظه چنین اشتباهی کنیم. هر بار که توپ را از دست دادن تمرکز از دست می دهیم گل می خوریم. هدف ما این است که باید همیشه تمرکز خود را حفظ کرده باشیم زیرا تا تمرکز خود را از دست بدهی باید تاوان بدهی. اگر با تیم هایی که بازی بسته ای دارند بازی کنید همیشه رقابت سخت میشود، حتی حمله کردن هم دشوار است. تقریبا از عمق نمیشود حمله کرد و باید خیلی باحوصله بازی کرد و منتظر ماند تا حریف اشتباه کند.

 

وی در ادامه نسبت به عکس العمل تیمش بعد از عقب افتادن در این بازی گفت:

 

من نمی پذیرم که تیم ما واکنشی نشان نداد. بعد ازدریافت گل دوم ما به بازی برگشتیم و تلاش کردیم تا فرصت گلزنی داشته باشیم. ما باید زمان و فرصت مناسبی را پیدا می کردیم تا به حریف فشار بیاوریم و دروازه شان را باز کنیم. اشتباه در هر صورت امکان دارد روی دهد. زمانی که بازی دو بر دو شد این طبیعی ست که حالا برای برتری تلاش می کنی و می خواهی برنده بازی بشوی.

 

و اما نحوه تمرینات

 

ما در تمرینات بر روی تمرکز دقت زیادی داریم، می کوشیم که تمرکز تیمی را حفظ کنیم. شرایط بازی را درک کنیم و بتوانیم هماهنگی لازم را داشته باشیم. اما در هفته اخیر بازیکنان همراه تیم های ملی کشورشان بودند و این بخش از تمرین به خوبی اجرا نشد.

 

و اما رضایت!

 

نه از تیم راضی نیستم زمانی که برنده نمیشوی نمی توانی راضی باشی. ما باید پیشرفت کنیم و بهتر شویم این را می دانیم ما تلاش می کنیم زیرا پیروزی باعث می شود احساس ارامش داشته باشیم. ما از نحوه چگونگی و عملکرد در این فصل راضی نیستیم. ما در این مسیر امتیازاتی از دست می دهیم اما جای پیشرفت همچنان هست. باید راه حل هایی برای دیدارهایی که توسط رقیب بسته و سخت میشوند را پیدا کنیم، در حال حاضر روش مان را تغییر داده ایم و جای بهتر شدن بسیار زیاد است و تلاش می کنیم تا پیشرفت داشته باشیم و این راه تنها با تمرین و کار زیاد هموار خواهد شد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: