پیرلو: در زمین بودن و بازی کردن آسان تر است

پیرلو: در زمین بودن و بازی کردن آسان تر است

یوونتوس با برتری پر گل سه بر صفر برابر کروتونه برگشت قابل توجهی نسبت به هفته ناخوشایندی که پشت سر گذاشته بود، داشت. اندره آ پیرلو، مربی بیانکونری در پایان بازی نسبت به عملکرد و نتیجه به دست آمده تیم و شاگردانش گفت:

 

ما چند بازی سخت داشتیم و کمی عصبی بودیم، دو شکست کمی ما را عصبی کرده بود و نمی توانستیم نمایش درستی داشته باشیم و برای گردش توپ تلاش لازم را نداشتیم. اما این بازی و دو گل نخست توانست آرامش را به ما برگرداند و در ادامه توانستیم با مدیریت خوب بازی نتیجه را حفظ و به بازی متعادل خود ادامه دهیم. در شروع بازی خیلی خوب نبودیم و اشتباهاتی در پاس کاری داشتیم، زیاد پاس می دهیم و هر از گاهی دچار سردرگمی ما میشود. می خواستیم زود به گل برسیم و این برای ما کمی ناهماهنگی ابتدایی را ایجاد کرد. اما مهمترین نکته کسب سه امتیاز این بازی ست.

 

بازی برابر پورتو و مصدومین

 

نه هنوز، باید ابتدا به بازی شنبه فکر کنیم دیدار سختی ست و در این بازی دنیلو را نخواهیم داشت و باید با توجه به شرایط خط دفاعی بررسی های لازم را داشته باشیم و بهترین ها را در ترکیب داشته باشیم.

 

از مربی یووه سوال میشود

 

رونالدو همیشه باعث پیروزی میشود، الوارو که باعث میشود تیم بهتر بازی کند، اما زمانی که موراتا نیست چه کسی باید تلاش بیشتری کند، ایا هافبک ها باید بیشتر و بهتر کار کنند و یا این رونالدو و کولوسفسکی هستند که باید حرکت و تلاش بیشتری داشته باشند؟

 

کم و بیش هر دو مسئله باید انجام شود. باید تلاش ما برای حرکت و تحرک تیمی بهتر شود به این دلیل که الوارو در حال حاضر در بهترین شرایط خود نیست، هم با انفلوانزا دست و پنجه نرم می کرد و هم ویروس روده او را اذیت کرد، بنابر این برای برگشت به زمان نیاز دارد به ویژه که بازیکن احساسی نیز هست. زمانی که کریستیانو را داریم باید تحرک و بازیسازی بیشتر شود و البته بازی متفاوت تری چون کولوسفسکی در نقش مهاجم نوک نیست بنابر این از او می خواهیم بیشتر در زمین تحرک داشته باشد و در نتیجه از او می خواهیم تلاش بیشتری داشته باشد. در حال حاضر با اماده نبودن آلوارو باید فضا لازم را برای کریس با حمایت هافبک ها مهیا کنیم.

 

رکوردها

 

ده سال پیش به این فکر می کردم که همراه یووه پیروزی ها و افتخارات زیادی به دست بیاورم و حالا هم همین هدف را دارم.

 

یووه، آنتی اینتر

 

همه تیم هایی که پشت سر اینتر هستند این طور خواهند بود، ما هم جز ان تیم ها هستیم که برای اسکودتو تا پایان مانند همیشه مبارزه خواهیم کرد.

 

در زمین بودن بهتر است یا مربی بودن

 

مطمئنا در زمین بودن، خیلی آسان تر است.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: