پیرلو: زمانی که می دانی خوب بازی نمی کنی نیازی به فریاد زدن نداری

پیرلو: زمانی که می دانی خوب بازی نمی کنی نیازی به فریاد زدن نداری

یوونتوس فردا در حالی به مصاف کروتونه میرود که هفته خوبی را پشت سر نگذاشته و برای بازگشت به شرایط ایده ال چاره ای جز پیروزی و نمایش مقتدرانه ندارد.

 

اندره آ پیرلو در کنفرانس خبری پیش از این دیدار با تاکید بر اهمیت این بازی گفت:

 

بازی مهمی برای ادامه تلاش مان در راه رسیدن به اسکودتو ست. می دانیم که بازی سختی ست زیرا کروتونه در شرایط خوب ست و به خوبی نیز فوتبال بازی می کند و این را در تمام بازی های خود در هفته های اخیر به نمایش گذاشته است. هر چند که نتایج بسیار درخشانی کسب نکرده اند اما مهم این است که به خوبی بازی می کنند و بازی برابر چنین تیم هایی همیشه سخت بوده، بنابر این دیدار سخت و مهمی ست.

 

بوفون ― دیبالا

 

بوفون از ابتدای بازی در ترکیب خواهد بود اما دیبالا همچنان در دسترس نیست، او هنوز از درد زانو رنج می کشید و توان بازی را ندارد. اما در حال بهتر شدن است. رمزی در اختیار تیم است و باید ببینیم برای حضور او از ابتدا و یا در طول بازی چه تصمیمی می گیریم که بستگی به شرایط دارد. با این حال خبر مهم و خوشایند این است که در دسترس است.

 

بنتانکور

 

خوب است، در طول هفته مشکلی داشت اما حالا به خوبی بازیابی شده و می تواند فردا در دسترس باشد. این طبیعی ست که برای انچه که در دیدار گذشته اتفاق افتاده ناراحت باشد اما این بخشی از فوتبال است و هر از گاهی اشتباهاتی روی می دهد با این حال باید پیش رفت و رشد کرد. به او گفتم که این اشتباهات اتفاق می افتد اما رقابت ها تمام نمی شوند و ما هنوز هم برای ان دیدار نود دقیقه دیگر داریم و باید بهتر شود.

 

پیرلو در ادامه تاکید کرد که برای این بازی آرتور را در اختیار نخواهد داشت.

 

آرتور مطمئنا در کنارمان نخواهد بود او بازیکن مهم با خصوصیات متفاوتی ست اما امیدواریم که بتوانیم جای خالی او را با رمزی و بنتانکور و فاجولی پر کنیم، بازیکنان خوبی با شرایط متفاوت هستند هر چند که نبود آرتور ناخوشایند است اما امیدواریم که این گزینه ها بتوانند باعث بالا رفتن سطح کیفی بازی تیم شوند.

 

دو شکست

 

با مدیر بعد هر بازی صحبت می کنیم. در پورتو همراه ما بود و بلافاصله بعد از بازی با او حرف زدم. در طول هفته در مسائل مداخله نمی کنند و این هفته نیز این چنین بود، نیازی نبود می دانیم که بازی خوبی ارائه نکردیم و دلیلی برای مداخله و صحبت بیشتر نبود. ما از ابتدا هم می دانستیم که یوونتوس هستیم و نباید چنین بازی می کردیم و در آن دیدار به هیچ عنوان بازی خوبی نداشتیم و هیچ خوب نبودیم. اما از آنجا شروع می کنیم، در خصوص بازی برابر ناپولی نمی توانم موافق این نکته باشم که خوب بازی نکردیم، ما حتی یک شوت هم از حریف دریافت نکردیم اما از روی یک پنالتی گل خوردیم، اصلا نمی توانم بپذیریم که عملکرد مان بد بود. اما در برابر پورتو می توانستیم بسیار بهتر ظاهر شویم.

 

واکنش پیرلو

 

پیش از اتمام نیمه نخست مجبور بودم صدایم را بلند کنم، دوست نداشتم این طور آن بازی را مدیریت و هدایت کنم اما اشتباهات زیادی را مرکتب می شدیم و هر بار هم آن را تکرار می کردیم. در خصوص اشتباهاتی که داشتیم روزها تجزیه و تحلیل کردیم. همان طور که گفتم نیازی به بلند کردن صدا نیست زمانی که می بینی خوب بازی نمی کنید. اما زمانی که فکر می کنید خوب عمل کردید اما در اصل خوب نبودید باید فریاد بزنید و بازیکنان با شوک مربی روبرو شوند. به هر حال بازی رفت یک هشتم نهایی را از دست دادیم و حسرت زیادی وجود دارد اما باید با انرژی تازه ای به بازی برگشت فکر کنیم.

 

نگرانی

 

نه نگرانی زیادی وجود ندارد ما یازده پیروزی در سیزده بازی به دست اوردیم و هر از گاهی احتمال بازی و نمایش بد نیز وجود دارد. نمی توانیم همیشه در صد در صد امادگی باشیم زمانی که در چهل روز پانزده بازی را انجام دادی. به نظر میرسد که نیمی از قهرمانی را در یک ماه و نیم طی کرده باشی و این اسان نیست. مصدومیت و کمبود انرژی طبیعی ست، هر چند که ما از قبل می دانستیم فصل فشرده و سختی خواهد بود حالا اینجا هستیم و باید برای ادامه راه و اهداف مان مبارزه کنیم.

 

موراتا

 

از دست ویروسی روده کمی خلاص شده، دیروز حالش بهتر شده بود و امروز هم خوب بود. امیدواریم که شرایط خود را به دست بیاورد و حداقل برای بخشی از بازی در دسترس باشد.

 

دربی میلان

 

کنفرانس که تمام شود برای تماشای دیدارهای قبلی کروتونه حاضر میشوم، این بازی برای ما و آنها مهم خواهد بود و برای رسیدن با قدرت تا پایان فصل مبارزه خواهیم کرد، امیدوارم که بازی خوب و تماشایی باشد.

 

اما شرایط اینتر

 

هر تیمی که برای اسکودتو مبارزه می کند پرتوان و قدرتمند است اما تنها مسئله ای که تا به اینجا مهم این است که هنوز جامی در دستان تیمی نیست بازی به بازی و هفته به هفته برای این هدف رقابت خواهیم کرد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: